Müşteri Hizmetleri

Kargo Takip
Yurt Dışı Siparişleri
 • Yurt Dışı Kargo Gönderimi Yapıyor Musunuz?

  Evet yurt dışı kargo gönderimi yapıyoruz. Şuanda Avrupa' nın 6 ülkesi ile sınırlı. Gönderim yapılan ülkeler: Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İngiltere, İsviçre. Gelen talepler doğrultusunda diğer ülkelere de gönderim yapılabilmektedir.

 • Yurt dışı kargolarının bize ulaşma süresi ne kadar?

  Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra 3-7 iş gününde sizlere ulaşmaktadır.

 • Yurt Dışı kargo gönderim fiyatları ne kadar?

  Yurt dışı kargo gönderimleri 35 TL den başlayan fiyatlarla. Alacağınız ürün ve gideceği ülkeye göre değişmektedir. Alacağınız ürünlerin fiyatını ve kargo ücretini üye olmadan sepetinize ekleyip adres bilgilerini girerek öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bu aşamadan sonra fiyatlar uygunsa ürünleri satın alabilirsiniz.

 • Gümrüğe takılan sipariş ne olur?

  Verdiğiniz siparişlerin gümrükte takılma ihtimali vardır. Gümrüğe takılan kargo(siparişiniz) olduğunda o ülkenin gümrük yetkilileri sizi arayıp onay almaktadır. Gelen kargonun size ait olup olmadığına dair. Bu durumda gümrük yetkilisine gümrükte bekleyen kargonun size ait olduğunu söylemeniz gerekmektedir. Siz kargonun size ait olduğunu onayladıktan sonra, ürün size ulaşacaktır. Gümrükte takılan ürünlere ek vergi çıkmak ihtiamli vardır. Çıkan vergiler müşteri tarafından ödenmektedir. 

 • Gümrükte çıkan vergiyi kim ödüyor?

  Verdiğiniz siparişlerde size gönderilen kargolar bazen gümrüğe takılabilimektedir. Bu durumda bulunduğunuz ülke size gönderilen kargo ve içindeki ürünler için vergi çıartabilmektedir. Bu durumda çıkacak olan vergi sizin tarafınızdan ödenmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.