Müşteri Hizmetleri

Kargo Takip
Yurt Dışı Siparişleri
 • Yurt dışından sipariş verecek müşterilerimiz bilmesi gerekenler neler?

  Yutrdışı gönderimlerimiz geçici bir süre ile durdurulmuştur.

  Yurt dışından sipariş verecek müşterilerimiz, seçecekleri kargo firmasının kaç günde ürünleri kendilerine ulaştıracaklarını bilmelerinde gerekmektedir. 

  PTT Kargo (7-14 iş gününde)

  Siparişleri havale yada kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ancak havale seçeneğini tavsiye etmiyoruz.Çünkü hem kendi bankanızdan hemde havale yaptığınız Türkiyedeki bankadan kesinti yapılabilmektedir. Havale ile yapılan ödemelerde oluşan kesintilerden biz sorumlu değiliz.

  Ödemelerinizi kredi kartı ile yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Kredi kartı uluslarası tüm kartlara açıktır. Sitemizde kredi kartı ile yapılan ödemelerde güveliğinizi "Payu Ödeme kuruluşu" sağlanmaktadır. Tüm dünyada kredi kartı ile yapılan ödemelerde kullanınlan şirkettir.

  Az da olsa zman zaman gümrükte takılan ürünler olmaktadır. Bu nedenle oluşacak gümrük vergilerinizden firmamız sorumlu değildir.

  Gümrükte takılan ve dolayısıyla geciken kargolardan firmamız sorumlu değildir.

 • Yurt Dışı Kargo Gönderimi Yapıyor Musunuz?

  Yutrdışı gönderimlerimiz geçici bir süre ile durdurulmuştur.

 • Yurt dışı kargolarının bize ulaşma süresi ne kadar?

  Yutrdışı gönderimlerimiz geçici bir süre ile durdurulmuştur.

  Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra 3-7 iş gününde sizlere ulaşmaktadır.

 • Yurt Dışı kargo gönderim fiyatları ne kadar?

  Yurtdışı gönderimlerimiz geçici bir süre ile durdurulmuştur.

  Yurt dışı kargo gönderimleri 35 TL den başlayan fiyatlarla. Alacağınız ürün ve gideceği ülkeye göre değişmektedir. Alacağınız ürünlerin fiyatını ve kargo ücretini üye olmadan sepetinize ekleyip adres bilgilerini girerek öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bu aşamadan sonra fiyatlar uygunsa ürünleri satın alabilirsiniz.

 • Gümrüğe takılan sipariş ne olur?

  Verdiğiniz siparişlerin gümrükte takılma ihtimali vardır. Gümrüğe takılan kargo(siparişiniz) olduğunda o ülkenin gümrük yetkilileri sizi arayıp onay almaktadır. Gelen kargonun size ait olup olmadığına dair. Bu durumda gümrük yetkilisine gümrükte bekleyen kargonun size ait olduğunu söylemeniz gerekmektedir. Siz kargonun size ait olduğunu onayladıktan sonra, ürün size ulaşacaktır. Gümrükte takılan ürünlere ek vergi çıkmak ihtiamli vardır. Çıkan vergiler müşteri tarafından ödenmektedir. 

 • Gümrükte çıkan vergiyi kim ödüyor?

  Verdiğiniz siparişlerde size gönderilen kargolar bazen gümrüğe takılabilimektedir. Bu durumda bulunduğunuz ülke size gönderilen kargo ve içindeki ürünler için vergi çıartabilmektedir. Bu durumda çıkacak olan vergi sizin tarafınızdan ödenmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.