Üye Girişi Sayfası

Mevsim Bahar sektöründe 5 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, kendine özgü müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla, bebekler, çocuklar ve yetişkinler için tasarladığı özel günler için kullanılan özgün tasarım ürünlerin satıldığı online alışveriş sitesi markasıdır. Halihazırda parti malzemeleri, bebek şekeri, bebek çikolatası, davetiye, nikah şekeri ve gelin çiçeği başlıkları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Mevsim Bahar, ülkemizde 5 yıl önce başlayan yolculuğu sonrası “web üzerinden en iyi tasarım ürünler deneyimini sunmak” adına internet üzerinden satışlara başlamış ve müşterilerine doğum, mevlüt, parti, doğum günü, söz, kına, nişan ve düğün gibi özel günlerde ihtiyacı olan tasarım ürünleri müşterilerine en kısa ve en iyi şekilde ulaştırmayı hedeflemiştir. Müşterilerine %100 güvenli alış veriş imkanı ile kişiselleştirilebilir bir çok özgün tasarım ürünleri sunmayı kendine hedef belirlemiştir. Zengin tasarım içeriği ve görsel tasarım çeşitliliği ile kısa zamanda olumlu tepkiler almayı başarmıştır.

Halihazırda doğum günütemaları, doğum ve mevlüt temaları, bebek çikolatası, söz, nişan kına ve düğün ihtiyaçları, davetiyeler ve daha birçok başlıkta hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi tercih ettiğinizi için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.