Sünnet Davetiyesi ve Modelleri 2020

Her anne ve babanın hayali erkek çocuklarına gösterişli bir sünnet düğünü yapmak istemektedirler. Nede olsa erkekliğe ilk adımı atan çocuk için be özel ve hususi günü en güzel şekilde kutlamak anne ve baba adaylarının en büyük isteklerinden. Sünnet ve mevlüt yapanlar, sünneti duyurmak için misafirlere dikkat çekici sünnet davetiyesi göndermektedirler. Simler ve özel karakterle dolu boncuklarının eksik olmadığı davetiyeler de kısa bir not ve çocuğun, anne ve babanın isimleri yer almaktadır.

Buton banner

Konuya devam etmeden önce sünnet törenin gelen davetliler için ağızda hoş bir tat bırakan sünnet çikolatası modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. Onlar için "Bebek Çikolatası Nedir" başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Klasik davetiyelerde özlü sözler yer alırdırdı. Hatta sırf sünnet için söylenmiş sözler bile yer alabilirdi. Dana sonra aile büyüklerinin anne ve babanın isimleri, daha sonrada anneanne, babaanne ve dedelerin siimleri yer alırdı. Bugün özlü sözler pek kullanılmasada sünnet davetiyesi geleneği pekde değişmedi. Sadece davetli sayısı azaldı. Değişen herşey gibi sünnet davetiyeleri de değişimden nasibini aldı.

Sünnet Davetiyesi ve Modelleri 2019

Ucuz Sünnet Davetiyesi

Bu özel gün için sadace davetiye yeterli değil daha bir çok masraf olduğu için bazı insanlar ucuz sünnet davetiyesi arayışına girmektedirler. Masrafların gitgide artmasından dolayı ucuz davetiye arayanlar için de bol çeşit bulunmaktadır. Özel olarak tasarlanan fotoğraf baskılı ve ya photoshop uygulaması olan ürünler tercih edebilirsiniz. Klasik at üzerinde yada arabada sünnet kıyafetli davetiye modelleri yerine çocuğunuzun sevdiği süper kahramanlardan, yada motorlu araçlardan, beliki de uçaklardan yer alan ucuz sünnet davetiyesi seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Ucuz Sünnet Davetiyesi

Sünnet Davetiyesi Fiyatları

Babaların ilk tercihi sünnet davetiyesi modeli için taraftar seçenekleri olmaktadır. Anneler ise araba, motosiklet veya uçak olan sevimli tasarımlara göz atmaktadırlar. Sünnet için hazırlanacak düğün davetiyesi kısa bir mizah yazısıyla komik hale getirilmektedir. Yada sizde klasik davetiye sözleri gibi gösterişli yada şiirsel yazılarla davetlileri davet edebilirsiniz. Diğer davetiyelere oranla sünnet davetiyesi modelleri daha uygun fiyatlıdır. Onların yanında gelen davetliler için dağıtabileceğiniz hoş görüntüleri ile sünnet şekeri ve sünnet çikolatasını da unutmamk gerek. Sünnet düğününde bir gelenek olarak misafirlere hatıra amaçlı olarak dağıtılmaktadır. Çikolata ile de ağızda hoş bir tat bırakan ikramlar sunabilirsiniz.

Sünnet Davetiyesi Fiyatları

Erkek Sünnet Davetiyesi

Kaftan, takım elbise, taraftar forması, sünnet şapkası, sünnet arabası davetiyelerin zarf tasarımları için tercih edilen görseller arasında yer almaktadır. Gazete haberi ve ya padişah fermanı gibi tasarlanmış özel erkek sünnet davetiyesi modelleri ilgi çekmektedir. Ama günümüzde daha modern halde olanları daha çok ilgi çekmekte. Sünnet davetiyesi seçerken çocuklarınızı da yanınızda götürürseni seçimi onlara bırakın göreceksiniz onların dünyası çok dah afarklı. Onlar daha farklı seçim içerisine girecekler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.