Sünnet davetiyesi

Sünnet Davetiyesi

Her anne ve babanın hayali erkek çocuklarına gösterişli bir sünnet düğünü yapmak istemektedirler. Bunun insan misafirlere dikkat çekici sünnet davetiyesi göndermektedirler. Simlerin ve kabartmaların eksik olmadığı davetiyeler de kısa bir not ve çocuğun, anne ve babanın isimleri yer almaktadır.

Babaların ilk tercihi sünnet davetiyesi modeli için taraftar seçenekleri olmaktadır. Anneler ise araba, motosiklet veya uçak olan sevimli tasarımlara göz atmaktadırlar. Sünnet için hazırlanacak düğün davetiyesi kısa bir mizah yazısıyla komik hale getirilmektedir.

Sünnet Davetiyesi Modelleri

Masrafların gitgide artmasından dolayı ucuz davetiye arayanlar için de bol çeşit bulunmaktadır. Özel olarak tasarlanan fotoğraf baskılı ve ya potoshop uygulaması olan davetiye yerine sade nazar boncuğu bulunan bir davetiyeyi de tercih edebilirsiniz.

Kaftan, takım elbise, taraftar forması, sünnet şapkası,  arabası davetiyelerin zarf tasarımları için tercih edilen görseller arasında yer almaktadır. Gazete haberi ve ya padişah fermanı gibi tasarlanmış özel erkek modeller ilgi çekmektedir.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.