Sünnet Davetiyesi

Her anne ve babanın hayali erkek çocuklarına gösterişli bir sünnet düğünü yapmak istemektedirler. Bunun insan misafirlere dikkat çekici sünnet davetiyesi göndermektedirler. Simler ve nazar boncuklarının eksik olmadığı davetiyeler de kısa bir not ve çocuğun, anne ve babanın isimleri yer almaktadır.

Sünnet Davetiyesi Modelleri

Babaların ilk tercihi sünnet davetiyesi modeli için taraftar seçenekleri olmaktadır. Anneler ise araba, motosiklet veya uçak olan sevimli tasarımlara göz atmaktadırlar. Sünnet için hazırlanacak düğün davetiyesi kısa bir mizah yazısıyla komik hale getirilmektedir.

Ucuz Sünnet Davetiyesi

Masrafların gitgide artmasından dolayı ucuz sünnet davetiyesi arayanlar için de bol çeşit bulunmaktadır. Özel olarak tasarlanan fotoğraf baskılı ve ya fotoshop uygulaması olan davetiye yerine sade nazar boncuğu bulunan bir davetiyeyi de tercih edebilirsiniz.

Erkek Sünnet Davetiyesi

Kaftan, takım elbise, taraftar forması, sünnet şapkası, sünnet arabası davetiyelerin zarf tasarımları için tercih edilen görseller arasında yer almaktadır. Gazete haberi ve ya padişah fermanı gibi tasarlanmış özel erkek sünnet davetiyesi modelleri ilgi çekmektedir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.