Söz Ve Nişan Tepsisi

Söz ve nişan için yapılacak alışverişte en önemli parça tepsi olmaktadır. Gergin olduğunuz bu dönemde uğraşacağınız söz ve nişan tepsisi seçimi kafanızı dağıtmanızda yardımcı olmaktadır. Kadınlar yüzüklerin bir arada olacağı söz ve nişan tepsisi için özen göstermektedir.

Nişan Ve Söz Tepsisi Modelleri

Genellikle yuvarlak ve ya kalp şeklinde tasarlanmış olan nişan ve söz tepsisi modelleri tabanı aynalı olmaktadır. Aynı zaman da kına hediyeleri için magnet, kavanoz içi tasarımlar bulunmaktadır. Küçük, renkli, parıltılı keseler içerisine yerleştirilen hediyelikler kınada misafirlere hazırlanmaktadır.

Nişan Tepsisi Modelleri

Günümüzde halat, ahşap ve odun detaylarını nişan tepsisi modelleri görmekteyiz. Abartılı çiçeklerin, taşların, boncukların kullanılmasıyla nişan tepsisi oluşturulmaktadır. Sade, şık ve zarif görünmesini isteyen kadınlar ince dantel detaylarını görmek istemektedir.

Söz Tepsisi Modelleri

Söz tepsisi modelleri yapma çiçekler, taba rengi ipler kullanılarak sadelik ön plana çıkarılmaktadır. Seçilecek olan davetiye püskül, kurdele ve ip detaylarıyla klasik bir görünüm oluşturulurken yazı stili ve renklerle bütünlük sağlanmaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.