Söz Ve Nişan Tepsisi

Söz ve nişan için yapılacak alışverişte en önemli parça tepsi olmaktadır. Gergin olduğunuz bu dönemde uğraşacağınız seçim kafanızı dağıtmanızda yardımcı olmaktadır. Kadınlar yüzüklerin bir arada olacağı söz ve nişan tepsisi için özen göstermektedir.

Genellikle yuvarlak ve ya kalp şeklinde tasarlanmış olan modelleri tabanı aynalı olmaktadır. Aynı zaman da kına hediyeleri için magnet, kavanoz içi tasarımlar bulunmaktadır. Küçük, renkli, parıltılı keseler içerisine yerleştirilen hediyelikler kınada misafirlere hazırlanmaktadır.

Günümüzde halat, ahşap ve odun detaylarını nişan tepsisi modelleri görmekteyiz. Abartılı çiçeklerin, taşların, boncukların kullanılmasıyla nişan tepsisi oluşturulmaktadır. Sade, şık ve zarif görünmesini isteyen kadınlar ince dantel detaylarını görmek istemektedir.

Söz tepsisi modelleri yapma çiçekler, taba rengi ipler kullanılarak sadelik ön plana çıkarılmaktadır. Seçilecek olan davetiye püskül, kurdele ve ip detaylarıyla klasik bir görünüm oluşturulurken yazı stili ve renklerle bütünlük sağlanmaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.