Söz Nişan Kına Hediyeleri

Söz Nişan Kına Hediyeleri

Söz nişan kına hediyeleri, geleneksel kına, söz ve nişan törenlerini unutulmaz kılmanız için sizlere yardımcı oluyor. Gelenekleri canlandırmak, renkli bir atmosfer yaratmak ve eğlenceli bir kutlama yapabilmek için kullanılan malzemeler; misafirlere verilecek hediyeleri, yüzüklerin tutulacağı tepsileri, tören esnasında gerekli olacak makas gibi araçları ve süslemeleri içeriyor.

Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri

Süslemelerin temasına uyumlu olarak seçilen; söz ve nişan tepsisi modelleri, varaklı gümüş tepsiler, uygun fiyatlı polyester ürünler, çiçekli tepsiler ve rustik tasarımlarla çeşitleniyor. Nişan yüzüklerinin takılması esnasında kullanılan tepsiler, adeta görsel bir şölenin şık parçası kabul ediliyor. Gelin adayları seçimlerini yaparken kıyafetlerinin söz ve nişan tepsisi ile renk uyumuna da dikkat etmelisiniz. Yüzüklerin sunulacağı nişan tepsinin içerisinde gelin ve damadın isimlerinin yazdığı plakalar bulundurarak tasarımları özelleştirilebilirsiniz.

Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri

Kına hediyeleri gibi ürünler, eğlenceli törenden kalacak hatıraları oluşturuyor. Misafirlerin zevkle saklayacağı kokulu keseler, kozmetik ve oje setleri, el aynaları hediye çeşitleri kına için özel tasarlanıyor. Kına hediyelerinin yanı sıra mekanı renklendiren süsleri ile de kına eğlenceleri için mekanlarda harika bir atmosfer oluşturuluyor. Kırmızı, mor gibi canlı renklerin seçildiği eğlencelerde geleneksel Türk kınalarının yanı sıra Fas ve Arap temaları da kullanılabiliyor. Ortamı süsleyecek afişler, tüller, fotoğraflar ve matbu malzemeler kına süsleri arasında yer alıyor. Kına hediyeleri olarak; renkli taçlar, sloganlı küçük levhalar, şekerler, fotoğraf çerçeveleri, eldivenler ve üzerinde gelinin adının yazdığı biblolar kullanabilirsiniz. Siz de özel söz, nişan ve kına törenlerinizin malzemelerini Mevsimbahar.com 'da bulabilir, rengarenk tasarımlar, süsler ve kına hediyeleri arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.