Pastel Gelin Çiçeği

Düğünlerdeki en önemli geleneklerden biri olan pastel gelin çiçeği yıllar bütün gelinlerin rüyalarını süslemektedir. Çiçekler gelinlik yada damat ile uyumlu olabilirler. Hatta gelin buketi damat yaka çiçeği ile aynı model olabilir. İşin içine gelin tacı da girdiğinde ortaya çok güzel sonuçlar çıkar. Genel olarak alınacak olan pastel gelin çiçeği, gelinlik modeline uygun olarak seçilmektedir.

Gelinler için her sezon yepyeni çiçek buketleri hazırlanmaktadır. Önemli bir gelin aksesuarı olan çiçeğin dışında gelin tacı da gelinlerin favorilerindendir. Taç takmak, çiçek buketi kadar geleneksel değildir. İsteğe göre takılabilir. Kır düğünü yapan kimseler, canlı çiçek modellerini tercih edebilmektedir. Gelin çiçeğinde bulunan aynı çiçeklerle kendinize özel bir taç da hazırlatabilmeniz mümkündür. Hazır gelin çiçeği modelleri 2018 seçenekleri arasından çiçeğinize en uygun tacı da seçebilirsiniz.

Pastel gelin çiçeği fiyat olarak düğün davetiyesi ile hemen hemen aynı fiyata denk gelebilmektedir. Davetiyeye harcadığınız para kadar, gelin buketine de bütçe ayırmanız gerekmektedir. Pastel gelin çiçeği fiyatları, ne çok pahalı ne de çok ucuzdur. Sezonun trendlerini takip ederek, sitemizden bütçenize uygun bir gelin el buketi seçebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.