Özel Fırsatlar

kampanyalar


Size özel tekliflerin yer aldığı bilgilendrime sayfasıdır. Sitemiz üzerinde yaptığınız alışverilerde aldığınız ürünler hakkındaki görüşlerinizi görüntülü olarak  paylaşan herkes için %15 İndirim.

1- Sitemizden alışveriş yapan ve aldığı ürünleri videoya çekip sosyal medyada paylaşan yada bize göndererek sosyal medya üzerinde paylaşmamıza izin veren tüm müşterilerimize %15 İndirim.
2- Web sitemizde beğendiğiniz ürünler hakkında yapacağınız yorumlarda  %15 İndirim kazanın.

Bu 2 indirimi de ayrı ayrı alabilirsiniz. Yani 2 adet %15 indirim kuponu kazanmış olacaksınız. Kazandığınız indirimleri 2 ayrı siparişte kullanabilirsiniz.

Video ve yorum kuponlarını nasıl kullanırsınız?

İndirim kuponları 1 yıl içinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İndirim kuponu sadece bir kere kullanılabilir. İndirim kuponları birleştirilemez. Yani aldığınız ürüne yorum yaparak kazandığınız indirim kuponunu videolu görüntü çekip bize gönderdiğinizde kazandığınız kupon ile birleştiremezsiniz.
Her kupon sadece bir alışveriş için geçelidir.
İndirim kuponu kullanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.
İndirim kuponlarını sipariş verirken sepet sayfasında "indirim kuponu" bölümüne yapıştırarak "uygula" düğmesine basmanız yeterlidir. İndirim anında uygulanacaktır. (Aşağıda mobil sayfasında indirim kuponu kullanma bölümü gösterilmiştir.)

İndirim Uygulama

Yapmış olduğunuz alışveriş toplamının %15'i kadar indirim kazanmış olacaksınız.
İndirim 50  TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır. Daha düşük miktarlı alışverişlerde indirimden yararlanamazsınız.
İndirim kuponlarınız yukarıdaki 2 maddeden birini yapmanız halinde 24 saat içinde size hesabınız üzerinden özel mesaj ile yada mail yoluyla iletilecektir.
Size ulaşmayan indirim kuponları için iletşim bölümünde mail atabilir ya da whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz.
İndirim kuponu kazanmak için gönderdiğiniz video görüntülerini youtube yada herhangi bir sanal ortamda Mevsimbahar.com olarak paylaşmamıza izin vermiş olmaktasınız. Bu görüntüler için herhangi bir hak veya reklam ücreti vb haklar talep edemezsiniz.
Yurtdışına kargo gönderimi yapılmaktadır. (PTT, TURPEX ve DHL ile)
Türkiye için kargo gönderimleri 4.99 TL den başlayan fiyatlarla.
Ödemeler: Kredi Kartı (9 Taksit) yada havale ile gerçekleştirebilirsiniz.
Kapıda ödeme yoktur.
Kargo gönderimleri 7 iş gününde gerçekleştirilmektedir. 
Ürünlerimizin %90 kişiye özel olarak üretilmektedir. Ürünlerin %90 el emeği ile yapılmaktadır.
Baskılı ürünlerde Xerox ve HP makineleri kullanılmaktadır. 
Çikolatada "Pelit" şekerlemlerde "Elit" marka tercih ediyoruz.
Her türlü soru ve önerileriniz için: Whatsapp hattı (Sadece Yazışma için): 05349127892 ya da destek@mevsimbahar.com adresinde mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.