Nişan Tepsisi Modelleri

Söz nişan kına hediyeleri, geleneksel kına, söz ve kına törenlerini unutulmaz kılmanız için sizlere yardımcı oluyor. Gelenekleri canlandırmak, renkli bir atmosfer yaratmak ve eğlenceli bir kutlama yapabilmek için kullanılan malzemeler; misafirlere verilecek hediyeleri, yüzüklerin tutulacağı tepsileri, tören esnasında gerekli olacak makas gibi araçları ve süslemeleri içeriyor.

Süslemelerin temasına uyumlu olarak seçilen; tepsisi modelleri, varaklı gümüş tepsiler, uygun fiyatlı polyester ürünler, çiçekli tepsiler ve rustik tasarımlarla çeşitleniyor. Yüzüklerinin takılması esnasında kullanılan tepsiler, adeta görsel bir şölenin şık parçası kabul ediliyor. Gelin adayları seçimlerini yaparken kıyafetlerinin tepsi ile renk uyumuna da dikkat etmelisiniz. Yüzüklerin sunulacağı nişan tepsinin içerisinde gelin ve damadın isimlerinin yazdığı plakalar bulundurarak tasarımları özelleştirilebilirsiniz.

Kına hediyeleri gibi ürünler, eğlenceli törenden kalacak hatıraları oluşturuyor. Misafirlerin zevkle saklayacağı kokulu keseler, kozmetik ve oje setleri, el aynaları hediye çeşitleri kına için özel tasarlanıyor. Kına hediyelerinin yanı sıra mekanı renklendiren süsleri ile de kına eğlenceleri için mekanlarda harika bir atmosfer oluşturuluyor. Kırmızı, mor gibi canlı renklerin seçildiği eğlencelerde geleneksel Türk kınalarının yanı sıra Fas ve Arap temaları da kullanılabiliyor.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.