nişan davetiyesi

Nişan Davetiyesi

Sıradan ve demode davetiyeler yerine son yılların en çok tercih edilen modellerini yeniden tasarladık. Rengarenk zarflar ve kurdeleler, hasır kumaşlar, kraft ipler ve yaldızlı kağıtlarla süslenmiş isimlikler bunlardan bazıları. Yanlız bu da değil! Biribirinden güzel yazı şekilleriyle onları daha özgün yapmaya çalıştık. Yılın trend modellerle davetlilerin kalbini çalabilirsiniz. Sulu boya ve eski çiçek desenler, damask, Osmanlı ve Selçuklu desenleri kullanılarak hazırlanmış en son tasarım nişan davetiyesi modelleri özel gününüzü daha anlamlı kılacak.

Hayatınızı birleştireceğiniz kişiye karar verdiğinizde uzun ve zorlu, aynı zamanda geriye dönüp baktığınızda mutlulukla hatırlayacağınız günler geçirirsiniz. Oldukça anlam yüklü olan bu günlerde tüm ihtiyaçlarınızı sıralamaya başlarsınız. Tasarım seçiminizde gelin buketinize ve mekana uygun modellerden yararlanabilir, bunun dışında şekerinizle uyumlu davetiye de bakabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde davetiye ve şekerinizi rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Nişan gününüzden kısa süre önce yapacağınız planlamayla, kendi zevkinize göre harika davetiyeler satın alarak, en anlamlı gününüzde davetlilerinize ufak bir jest yapabilirsiniz.

Günümüzde giderek yaygınlaşmaya başlayan nişan kına söz davetiyesi çeşitlerini sitemizden online satın alabilirsiniz. 2019 için modern davetiye çeşitleriyle evlilik dışındaki hususi günlerinizde bile, ayrıcalıklı olmanın tadına varacaksınız. Sizde bu mutlu gününüzde özgünlüğünüz tadını çıkarabilrisiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.