Nikah Şekeri Modelleri


Evlenen kişiler, nikahlarına gelen davetlilere o günün anısını hatırlatması için nikah şekeri gibi sembolik hediyeler vermektedir. Düğünlerde ya da nikahlarda dağıtılan hediyeler, buzdolabının üzerinde ya da yaşam ünitelerinde saklanabilir. Anlamlı bir günün anısı oldukları için tıpkı davetiye gibi özenle seçilmelidir. Oldukça fazla seçeneği bulunan şekerler; kavanoz, kese, magnet ya da ahşap ve cam şişe olarak tasarlanabilmektedir. Bu hediyeler, davetlerin en önemli hatıralarıdır. Seçim yaparken, düğün davetiyesi ile uyumlu olanları birlikte tercih edebilirsiniz.

            Düğününüz için seçtiğiniz davetiye, sizin için önemli bir hatıradır. Nikahtan sonra dağıtılacak olan şekerler ile uyumlu davetiyeler çok daha fazla beğeni toplamaktadır. Her insanın zevki farklı olabilir. Sevdiği renkler doğrultusunda bir seçim yapmak isteyen çiftler için nikah sonrası dağıtılacak hediyeler, farklı renklerde tasarlanmaktadır. Buna göre istediğiniz renkte bir ürün seçmeniz mümkündür. Ürünler, toptan şekilde satın alınmaktadır. Belirli bir sayının limit olarak belirlendiği tasarımlar, uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Özellikle uygun fiyata önem verenler, lavantalı olanları tercih etmektedir. Güzel kokusuyla kişileri kendisine hayran bıraktıran bu koku, adeta parfüm gibi insanı etkilemektedir. Kıyafetlerin arasında, çekmecelerde ya da evin bir köşesinde saklanabilmektedir. Uzun yıllar boyunca saklanabiliyor olması da, tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Çünkü insanlar dağıttıkları hediyelerin kalıcı olmasını isterler.

            Birbirinden güzel nikah şekerlerini bünyesi içinde barındıran mevsimbahar.com çikolatalı, vanilyalı ve renkli bademlerden oluşan şekerleriyle büyük beğeni toplamaktadır. İsteğinize göre gümüş, beyaz ya da renkli olanları da tercih edebilirsiniz. Sadece çekirdek şekerler ya da kurutulmuş kokulu otlar da diğer alternatifler arasında yer almaktadır. En çok tercih edilen kokulu model, lavantadır. Lavanta dışında sabun da tercih edilebilmektedir. Etrafa güzel kokular yayan bu ürünler, insanın içini ferahlatmaktadır. Genelde bir kese içerisine konularak tasarlanmaktadır. Keselerin üzerine ise; kurdele ve not eklenebilir. Toz pembesi, bebe mavisi, limon sarısı, mor veya kakao gibi renklerde tasarlanan ürünler, göz alıcı bir görünüme sahiptir.

Nikah Şekeri

            Okaliptus bitkisel sabunun, kese içerisinde ikram edilmesi mümkün olmaktadır. Bu şekilde tasarlanan ürünler, tamamen bitkisel içeriklidir. Doğal kokulara sahiptir. Kesinlikle kimyasal karışımlar içermemektedir. Antiseptik ve dinlendirici özellikleriyle kullanan kişileri memnun etmektedir. Söz, nişan, kına ve düğün törenlerinde kullanılabilir. Gelin hamamı ve çeyiz aksesuarı olarak tercih edilmesi de mümkündür. Ortalama ağırlığı 80 gram olan sabunlar, misafirlere hediyelik ürün olarak dağıtılabilmektedir.

            Söz, nişan, kına ve nikah için kullanabileceğiniz lavanta kesesi, seçtiğiniz etiketlerle birlikte hazırlanmaktadır. Önce bir etiket şekli seçerek, üzerine yazacağınız yazıyı, internet sitesine girmeniz gerekmektedir. Kişiye özel olarak hazırlanan hediyeliklerde en az verilecek sipariş sayısı 25'tir. Yani 25 ve üzerinde lavanta kesesi siparişi verebilirsiniz. Ürünlerin hepsi kurdeleleri ve etiketleri takılmış bir biçimde gönderilir.

 Nikah Şekeri Magnet

            Son dönemin popüler nikah hediyeliği olan magnet, kalıcı bir üründür. Kullanışlı olmalarının yanı sıra, çok hoş bir görünüme sahiplerdir. Oldukça yeni bir model olan magnetlerin, yüzlerce grafiği bulunmaktadır. Genel olarak mıknatıs özelliği olan tabaka tasarımlar tercih edilmektedir. Çünkü pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Fark yaratmak isteyenler, nikah törenlerinden sonra bu ürünleri dağıtmayı istemektedir. Uzun yıllar boyu bozulmadıkları için kalıcı olmaları, insanları en çok etkileyen özelliktir. Mıknatıs özelliği sayesinde, kolay bir şekilde yapışabilmektedir.

            En çok buzdolabı üstlerinde saklanmaktadır. Değişik figürlere yer verilen tasarımlarda, kişiler kendi zevkleri doğrultusunda bir seçim yapabilmektedir. Önemli olan nasıl bir şey istediğinize karar vermiş olmanızdır. Henüz yeni olan bu akım, günden düne daha da popülerleşmektedir. Uygun fiyatlı olmaları, kişilere son derece cazip gelmektedir. Nikah, düğün, kına derken çok masraf yapan düğün sahipleri hediyelik seçiminde ekonomik davranmak zorunda kalabilmektedir.

Nikah Şekeri Modelleri

 Ucuz Nikah Şekeri

            Ucuz demek, kalitesiz anlamına gelmemektedir. Hem ucuz hem de kaliteli olan çok sayıda ürün bulabilmeniz mümkündür. Nikahlardan sonra dağıtılan şekerler arasında en uygun fiyatlı olanlar, kokulu ürünlerdir. Çok özel bir tasarım gerektirmeyen ürünler, güzel kokusuyla insanı kendisine çekmektedir. Uygun olmasının yanı sıra, hoş kokusuyla bir parfüm havası oluşturmaktadır. Tamamen doğal bitkilerden elde edilen koku, kese içerisine konularak hazırlanmaktadır. Kurdele ve etiket işlemi de bittikten sonra, hazır hale gelmektedir.

            Dantel, işleme, inci ya da şişe gibi detaylara sahip ürünler, fiyat olarak daha pahalı olabilmektedir. Eğer fazla davetli sayınız yoksa; özel tasarımlı modelleri tercih edebilirsiniz. Zaten arada çok fazla fiyat farkı bulunmamaktadır. Bütçesini düşünen biriyseniz; sade olanlara ağırlık vermenizde fayda vardır.

            Her yıl binlerce çift dünya evine girmektedir. Kimisi sade bir tören yaparken; kimisi de gösterişli törenler gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla evlenme masrafları çoğalmaktadır. Durum böyle olunca, misafirlere dağıtılacak günün anlam ve önemine ait hediyelerin seçiminin ekonomik olması istenmektedir. Eğer büyük bir bütçeniz varsa; çok özel tasarımlara yönelebilirsiniz. Kokulu doğal sabunları ya da cam şişedeki badem şekerlerini sipariş verebilirsiniz.

            Dar bir bütçeniz varsa; sade ve şık tasarımları seçmeniz gerekmektedir. Lavanta kesesi, ekonomik seçim yapmak isteyenlerin kurtarıcı alternatifidir. Ucuz olmasına rağmen; harika bir kokuya sahiptir. İnsanın içini açan kokusu, hediyeyi hiç de ucuz hissettirmektedir. Bu nedenle pek çok çift kokulu keselere ilgi göstermektedir. Kalıcı olması da çiftlerin istediği bir özelliktir. Şekerlemeler kısa süre sonra bozulabildiği için tüketilmesi gereklidir. Bu nedenle kalıcı olamamaktadır. Yani saklanabilecek bir hatıra değildir. Kokulu keseleri ya da magnetleri istediğiniz süre boyunca evinizin bir köşesinde saklayabilirsiniz.

            Dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Dekoratif bir ürün yaptırmak istiyorsanız; başka tasarımlı modelleri de seçenek olarak düşünebilirsiniz. Unutulmaz ve özel anınızı hatırlatacak ucuz ve güzel olanları sipariş verebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 132 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.