Mevlüt Şekeri

   Her özel davette insanların ikramda bulunması gerekiyor. Özellikle sünnet gibi törenlerde misafirlere ikramda bulunmak bir adet olarak görülüyor. Sitemiz içerisinde davetiye, şeker ve buna benzer hizmetler verilmektedir. Hizmetler tamamen müşterilerin isteklerine göre hazırlanmaktadır. Sünnet davetiyesi hazırlanma sürecinde birden fazla taslağımız bulunuyor. Bu taslaklar üzerinde daveti en güzel şekilde temsil edecek simgeler bulunuyor. Simgelerin tasarımı profesyonel kadromuz tarafından sağlanmakta ve müşterilerimize hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. Bu davetlerde ikram edilecek olan şekerler paket şeklinde hazırlanabiliyor. Davete gelen herkese bir pakette bu ikramların verilmesi için gereken hazırlıkları sağlıyoruz. Bebek şekeri ürünlerini hazırlarken dışarıdan görünümüne de dikkat etmekteyiz. Bu görünüm şekerin lezzetli olduğunun göstergesidir. Aynı zamanda bu şekerler mevlüt, kına, doğum gibi özel günlerde ikram edilebilmektedir.

 Sitemiz içerisinde yer alan tüm ürünlerin dış tasarımına özen gösteriyoruz. Şekerlerin dış tasarımlarının alternatifinin fazla olması da ürünlerimizin tercih edilme sebeplerinden biri olarak görünüyor. Kese ve şişe tasarımlarının üzerine isimlerin yazılması da şişe tasarımı ön plana çıkartıyor. Kişiye ve kişilere özel tasarımlarımızın alternatifi fazla olduğundan dolayı her müşterinin beğenebileceği bir tasarım bulunuyor. Mevlüt şekeri ve diğer şekerlerin lezzetli olabilmesi için en özel malzemeleri kullanıyoruz. Bu malzemeler sayesinde şekerin dış görünümünü ve lezzetinin güzel olmasını sağlıyoruz. İsteğe göre şekerlerin nasıl olduğuna müşterilerimizin karar verebilmesi için tüm seçeneklerimizi öne sürüyoruz. Böylelikle tüm müşterilerimize hitap edebiliyoruz. Şeker tasarımlarını hazırlarken o güne özel olması ve o günü en güzel şekilde temsil edecek tasarımlar kullanıyoruz. Böylelikle o günü akılda bırakacak bir ikram hazırlaması sağlamış oluyoruz. Şekerlerin hazırlanış süreci kısa sürmekte ve en hızlı şekilde profesyonelce tamamlanmaktadır. Öncelikle müşterinin verdiği bilgiler göz önünde bulundurulur ve taslağa uygun şekilde hazırlanma süreci başlar. Site içerisinde yer alan mevlüt şekeri çeşitleri hemen hemen tüm özel günlerde kullanılabilmektedir. Bu şekerlerin tüm özel günlerde kullanılmasını sağlayan şey ise tasarımları özgün bir şekilde yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Hazırlanma sürecinde müşterilerin vereceği tüm bilgiler ürünün üzerinde kullanılabilmektedir. Kaç adet olduğu fark etmeden hazırlanma süreci kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

 Şekerlerin diğer şekerlerden en büyük farkı ise lezzetli ve ucuz olmasıdır. Uygun fiyatla yüksek kaliteyi sağlayan bu hizmet, insanların bütçesine uygun bir şekilde sunulmaktadır. Tüm şekerlerin stokları bulunmakta ve kişi istediği şekerin dış tasarımını değiştirebilmektedir. Şekerin aroması müşteri tarafından seçilebilmektedir. Site içerisinde yer alan yüzlerce alternatiften faydalanabilmek tüm müşterilerin ayrıcalığıdır. Birçok firmada alternatifin az olması farkımızın en büyük kanıtlarından biridir. Site içerisinde alternatif çoğunluğunun sağlanması müşterilerimizin daha iyi bir şekilde seçim yapmasına olanak tanımaktadır. Davetiye hazırlatmak isteyen kişiler ise istediği taslağa ekstradan bir yazı veya fotoğraf ekleyebiliyor. Bu fotoğraflar profesyonel kadromuz tarafından en uygun hale getirilip, davetiyenin üzerine ekleniyor.

 Bebek Mevlüt Şekeri

            Bebeklerin özel merasimleri için de şekerler hazırlanmaktadır. Bu şekerler üzerinde anne ve babaların tercih edeceği tüm tasarımlar o günün anlamını, önemini ön plana çıkarmaktadır. Böylelikle anne ve babalar o güne özel istediği tasarımla günü kutlayabiliyor. Kese veya şişe tasarımı isteyen müşteriler için ekstradan ayrıcalıklar sağlanıyor. Bu ayrıcalıkların en başında şekerlerin lezzeti ve şişeye uygun bir görüntüye sahip olmasıdır. Tüm bunların yanı sıra şekerlerin lezzeti o günün akılda bırakabilecek bir damak tadına ulaştırmaktadır. Birçok müşteri bu şekerleri sadece özel günlerde değil, normalde de kullanmak istemektedir. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de fiyatının uygun olması ve lezzetidir.

            Şekerlerin arasında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi sevimli ayıcıklar şekeridir. Bu şekerin ayıcıklı olması bebeklerin özel günleri için uygun olarak görülmektedir. O günü en güzel şekilde temsil edecek olan sevimli ayıcıklar konsepti anne ve babaların gönlünü çalabilmek için yeterli özelliklere sahiptir. Hoş geldin bebeğim adlı şekerler ise yeni doğmuş bebekleri için tasarlanmıştır. Bu şekerlerin iki farklı rengi bulunmaktadır. Kız çocukları için pembe, erkek çocukları için de mavi bir renk tasarımı oluşturulmuştur. Kartonlar içerisinde birbirinden farklı renklerde olan top şekerler bulunmaktadır. Beyaz benekli ve kurdeleli bir tasarıma sahip olan kartonun üzerine yeni doğan bebeğin adı veya başka bir yazı yazılabiliyor.

 Mevlüt Şekeri Fiyatları

            Her şekerin kendine özgü tasarımı ve malzemesi bulunmaktadır. Bu malzeme ve tasarımlar her şekerin kendi fiyatını belirlemektedir. Site içerisinde yer alan bu tasarımların birbirinden farklı olmasının fiyatına yansıması sadece 20 veya 30 kuruştur. Fiyatın bu kadar uygun olması müşterilerin tercih etmesi için yeterli bir sebep olarak görünmektedir. Birçok yerde bu tasarımların özgün olmaması ve fiyatın yüksek olması uygun bir hizmet verdiğimizin göstergesidir. Site içerisinde en uygun fiyatla yüksek kaliteye ulaşmak mümkündür. En iyi tasarımların bulunması ve bu tasarımların uygun fiyatlı olması müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir. Böylelikle müşteriler istedikleri kadar şeker siparişi verebilmekte ve bu siparişe fazla para ödememektedir. Site içerisinde yer alan tüm tasarımların profesyonel kadro tarafından oluşturulması ve bu tasarımlara özgünlük katabilmek için müşterilerimizin isteklerine yer vermek ekstra maliyete sebebiyet vermemektedir.  Mevsimbahar.com sitesi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verirken ekstra masraflardan müşterilerimizi kurtarıyoruz. Birçok sitede yer alan şişe tasarımları daha yüksek fiyatlarla satışa sunulurken, biz bu fiyatı en aza indirgeyebilmek için gerekli tüm çalışmalarımızı öne sürüyoruz.

            Birkaç lira fazla olan ürünlerin satışı toplu alım fiyatını yüksek etkilediğinden dolayı site olarak şekerler arasındaki fiyat farkını en aza indirgedik. Böylelikle müşterilerimiz toplu alışverişlerinde daha az para ödeyerek, daha fazla şeker siparişi verebiliyor ve misafirlerine fazlasıyla ikramda bulunabilme ayrıcalığına ulaşıyor.

 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.