Mavi Gelin Çiçeği

Gelin adayları için ilk üç önemli ayrıntıdan biridir gelin buketi hiç şüphesiz. Bu yüzden onlar tarafından en çok aranan ve özgün olmasını istedikleri düğün hayalleri arasındadır. Şu günlerde herkes tarafından kabul gören ve gelinlikle beraber ayrılmaz bir parça haline gelmiş mavi gelin çiçeği, evlilik hazırlığı içerisinde olanların hayallerini süsleyenler arasında.

Son yıllarda çokça rağbet gören renkler arasında yer alan mavi gelin çiçeği modelleri, pastel tonda renk tercih edenler için olmazsa olmazlar arasında. Mavi rengi güller, zerafetin, asilliğin ve güzelliğin bir nevi simgesi. Hem sıcak renklerle hem soğuk renklerle inanılmaz bir uyumluluğu, ona diğer baskın renkler arasında bile mavi gelin çiçeği fark edilmesini sağlıyor. Zaten rengiyle duygulara yoğun bir şekilde hitap etmesi de bu özelliklerinden kaynaklanıyor olsa gerek.

Mavi gelin çiçeği her ne kadar ülkemizde yakın zamanda ilgi görmeye başlasa da o rengin içten sıcaklığı sanki yıllar öncesiymiş gibi tüm gelinleri cezbeder. Düğününde pastel ton ve zarafet arayanların en çok tercih ettiği buketler arasında mavi gelin çiçeği modelleri gelmektedir. Her ne kadar ülkemizde pembeye olan ilgi hiç azalmasa da o gelin buketleri ile uyum içerisinde yer alabilmektedir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.