Makrome Kapı Süsü

Yapacağınız organizasyonlarda doğacak bebeğiniz için hastane odası yada evinizde, bebek odasının kapısını süsleyecek özel doğal el yapımı makrome kapı süsü çeşitlerini incelemenizi tavsiye ederiz. Eskiden denizcilerin kullandığı bağlama ve düğüm tekniklerinin kullanıldığı farklı bağlama ve düğüm teknikleri ile hazırlanan canlı ve ilginç renkleriyle sizleri bambaşka yerlere götürecek.

Doğacak bebeğiniz yada yeni doğan bebeğiniz erkek yada kız renklerine göre ayrılmış seçenekler mevcut.Yuvarlak kasnak üzerine özel iplerle yapılan desenler sonucunda elde edilmektedir. Ahşap lazer kesim ile hazırlanmaktadır. Hazırlanan ahşap istediğiniz renk ile de tasarlatabilirsiniz. Sizin seçeceğiniz ip renkleri le oluşan el emeği usta ellerde örülüp düğümlenerek hazırlanan özgün tasarım ürünleri mevsimbahar.com’ dan satın alabilirsiniz. Uygun fiyatları ile bebek şekeri modellerini de sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Yapacağınız hazırlıklar için tema ve konsept büyük bir önem taşıdığından, aklınızdaki ürünlere buna göre seçemenizde fayda var. Parti malzemeleri ile uyumlu süsler daha şık görünüme sahip olacaktır.

Bebek doğumunda misafirlere verilen hediyeler de büyük önem taşır. Hastane de dağıtmak için yada değişik mevlüt hediyelikleri ilgliyi üzerine çekmeyi başaran başlıklar.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 81 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.