Makrome Anahtarlık Nedir

Makrome Anahtarlık Nedir?

Son günlerde isminden sıkça bahsettiren hem doğallığı hemde dayanıklı yapısı ile yıllarca kullanılmasından dolayı daha da ilgi gören makrome anahtarlık modelleri vazgeçilmez hediyelikler arasında. El emeği ile yapılıyor olması doğallığı çağrıştırması onu cazip kılan özellikler. Bir zamanlar çokça rağbet gören ama zamanla unutulan makrome bugünlerde yeniden ilgi görmeye başladı. Ama bu kez eski günlerinden daha da yoğun. Elbette bunun en büyük nedeni eskiye olan ilginin her geçen gün daha da artması. Artan ilginin olumlu tarafı da insanların geçmişteki güzellikleri tekrar hatırlamaya başlaması.

Farklı desen türleri ve renklerle, el becerisi olan kadınlar tarafından hazırlanan hoş görünümlü desenli nikah ve bebek şekeri yada hediye olarak gelen davetlilere dağıtabileceğiniz hoş görünümlü ürünlerdir. Dayanıklı olması, anahtarlık ve magnet olarak hazırlanması uzun süre kullanılmasını sağlamaktadır. Makrome anahtarlık modelleri birçok erkek ve kadın tarafından kullanılabilir. Arabanıza süs olarak takabilir yada çantanızdaki anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Dolabınızda saklayabilirsiniz. Ya da evin bir köşesine asabilirsiniz. Yapmak istediğiniz ne olursa olsun Makrome anahtarlık hoş renk ve görüntüleri ile cazip bir seçenek olacaktır. Size de bu doğal güzelliğin tadını çıkarmak düşecektir.

Peki özellikleri nelerdir?

Doğal makrome ipten yapılması
El emeği ile sayısız desenler oluşturulabilmesi
Birçok renk seçeneğinin mevcut olması
Anahtarlık, magnet, kapı süsü, arkaplan ve ev süsleri gibi bir çok alanda kullanılabiliyor olması
Uzun süre dayanıklı oluşu
Kart üzerine istediğiniz bilgileri yazdırabiliyor olmanız.
gibi özellikleri sıralayabiliriz.

Makrome Anahtarlık Hediye

Makrome Anahtarlık Hediye

Yaklaşan doğum için yapacağınız etkinliklerde yada doğum sonrası hastane gelen ziyaretçiler için, mevlüt gününde dağıtacağınız bebek hediyelikleri olarak düşünebilirsiniz. Doğum günleri de özel olsun isteyenler için isme özel kartında davetliler için dağıtabileceğiniz 1 yaş  yada doğum gününde dağıtabilcxeğiniz hatıra olarak düşünebilirsiniz. Bunlara ek olarak nikah şekeri olarak da tercih edebilirsiniz. Söz yada nişan gününüzde yüzüklerden sonra dağıtabileceğiniz hoş bir anı olarak kalabilir. Yada kınanıza çağırdığınmız özel insanlar için özel olarak hazırlanmış modellerini tercih edebilirsiniz. Belkide Nikah töreni yada düğün için sizin için gelen davetliler için hem gösterişli hemde doğal güzelliği ile iyi bir nikah şekeri tercihi olabilir. Amaç ne olursa olsun makrome anahtarlık hediye olarak çok iyi bir etki bırakacaktır. Siz ve sevdikleriniz için hoş bir anı olarak kalacaktır.

Makrome Anahtarlık Modelleri

Makrome Anahtarlık Modelleri

Farklı renklerden ve özgün desenli el emeği ile hazırlanan hediyelikler, farklı modellere sahiptir. Bebek için pembe, mavi, krem renkleri tercih edilirken, Nikah makrome anahtarlık hediye olarak; krem, mor, yavruağzı, saks ve kırmızı renkler hoş durabilir. 5 farklı seçenek mevcuttur. Ayrıca bunlar içerisinde kutulu olanları da mevcut. Kraft kart ve ile vintage tarzı arayanlar için özel seçenek. Bunların dışında Kart üzerine ahşap isimli ve kuru çiçek süslemeleri tasarımlar ile ahşaptan yapılmış isimlikli bebek hediyelikleri de mevcuttur.

Makrome anahtarlık modelleri hem bebekler için hemde yetişkinlikler için yapacağınız tüm etkinlikler için tercih edebilirsiniz. Kart üzerine yazılmasını istediğiniz bilgileri kişiselleştirebilirsiniz. İster slogan ister tarih isterse günün anlamını ifade eden bir cümlecik tercih edebilirsiniz. Örneğin yeni doğan bebeği için yaptırmak isteyen birisi “Merhaba Bebeğim Aslı” olarak yazdırabilirsiniz. Ya da söz için satın alıyorsanız “Söz verdik. Ali ve Ceren” vb cümleler isteyebilirsiniz. Tercih size kalmış.

Makrome Anahtarlık Fiyatları

Makrome Anahtarlık Fiyatları

Fiyatlar modellere göre değişebilmektedir. Yapılan ürünün yapım zorluğuna ve harcanan zamana göre fiyat artabilmektedir. Genel itibari ile makrome anahtarlık fiyatları 2020 yılı itibari ile 7 ila 9 tl arasında değişmektedir. Tercih edeceğiniz model fiyatını belirlenmesinde rol oynayacaktır.

Nasıl Sipariş Verebilirim

Anahtarlıklar kişiye özel olarak üretilmektedir. Özgün tasarım kartı üzerine bağlı bir şekilde hazırlanmaktadır ve poşet içerisinde gönderilmektedir. Kart üzerine istediğiniz bilgileri yazdırabilirsiniz. İsim, slogan, tarih vb. Ufak cümleler kullanabilirsiniz. Çok uzun cümleler kurmaktan kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Kartın görünüş ve ahengi bozabilmektedir.

Makrome Anahtarlık Nikah Şekeri

Üye olarak yada üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Tüm Türkiye’ ye ve Avrupa’ ya kargomuz mevcuttur. Ürünleri seçtikten sonra, isim tarih ve varsa yazdırmak istediğiniz ufak cümlecik yazdırabileceğiniz bölümü doldurarak siparişi onaylayabilirsiniz. Siparişlerin kargoya veriliş adetlere göre değişmektedir. Makrome anahtarlık el emeği ile hazırlandığından siparişlerin kargoya teslim süreleri adetlere göre değişmektedir. 1-50 adet arası 7 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. 50 - 200 adet arası 14 iş günü 200 ve üzeri ise 20 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.