makrome anahtarlık hediyelik


Makrome Anahtarlık Hediyelik Modelleri

Bir zamanlar annelerin evlerini süslemek için saksılarda dolap ve sehpaların üstlerinde hatta duvarlarda kullanılan makromeler bu günlerde eski günlerden daha fazla ilgi görüyor. Özel gün ve etkinlikler için dağıtılan makrome anahtarlık hediyelik modelleri yada kapı süsü olarak da tasarlanıp tekrar gözde el işçiliği olmaya başladı. Hem el emeği ile bu işi yapan bayanların hemde el emeği sonucunda ortaya çıkan ürünleri satın alanların her geçen daha da artması bu sanatı en popüler listesinde başa taşıyor.

Makrome Anahtarlık Fiyatları


Makrome anahtarlık hediyelik modeller bebek ve doğum için hazırlık yapan annelerin yanında düğün nişan, söz gibi yetişkinler için de bir çok çeşit olması herkesi heyecanlandırıyor. Makrome ürünler özel olarak hazırlanmış makrome iplerinden, yapılan özel örgü geometrik şekillerle elde edilen hoş görüntülü tasarımlardır. Özel bağlama ve örgü teknikleri gerektirmektedir. Birbirinden farklı onlarca çeşit desen çıkabilmektedir.

makrome anahtarlık fiyat


Özel günler için düşlediğiniz çok özel dağıtılmaya hazır hediye arayanlar için makrome anahtarlık hediyelik modelleri tercih edebilirsiniz. Özel tasarım temalı kağıtlar üzerine tutturulmuş isme özel olarak hazırlanan ve hepsi tek tek poşetlenerek size ve davetlilere özel ürünler halinde sizleri bekliyor. Düğünü olan gelin adayları için kuru çiçekler süslenmiş aynı zamanda pleksi yada ahşap lazer kesim isimlerinizin de olduğu çok özel bir hediye. Hepsi isminize özel olarak hazırlanıyor. Dilerseniz kına, nişan yada söz içinde tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde dokunmuş farklı tasarım kartların yer aldığı onlarca seçenekten dilediğinizi seçin. İsterseniz konseptinize uygun davetiye yada karşılama panosu da isteyebilirsiniz.

Anne adayları ve bebek sahibi anneler için yapacağını etkinlikte gelen akraba eş dost ve davetliler için dağıtabileceğiniz hoş görünümlü bebek hediyelikleri sizde tercih edebilirsiniz. Kart üzerine istediğiniz ismi ve bilgileri yazdırabilirsiniz. Yada seçtiğiniz konsepte uygun sloganlar da düşünebilirsiniz. Doğum mevlüt, sünnet ve daha birçok gün için tercih edilebilir. Sizin hayaliniz ve yapacağınız kutlamanın içeriğine göre hediye konseptini de belirleyebilirsiniz.

makrome anahtarlık ne kadar


Makrome Anahtarlık Ne Kadar?

Makrome anahtarlık modelleri el emeği ile hazır olmalarına karşın fiyatları gayet uygundur. Uzun ömürlü çantanızda yada masanızda yada hatıra kutunuzda yıllarca saklayabilirsiniz. Solmaz, zaman geçtikçe özelliğini yitirmez yıllara meydan okuyarak annenizin yıllanmış saksı ipinin dayanıklılığı gibi onlarca sene saklayabilirsiniz. Bebek şekeri olarak özel günlerde dağıtabileceğiniz gibi nikah şekeri olarak yetişkinler için de tercih edilebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.