makrome anahtarlık

Makrome Anahtarlık

Bebek için hazırlanmış birbirinden şık doğal ve her yerde kullanabileceğiniz bebek hediyelikleri modeli. Özel iplikler ile yapılan motifler ile geçmişten gelen el emeği ile hazırlanmış doğal ve vintage görünümü sayesinde sizlerinde beğeni alacak. Kişiye özel olarak hazırlanan kartlar ile yada kutularla sizlere ulaştırılıyor. Hepsi ayrı paketlenmiş tek tek isminizin yer aldığı baskıları ile davetlilere hediye edilmeyi bekliyor.

Son yıllarda doğal ve vintage yada retro görünümlü ürünler yada tohumlu kalem gibi doğa dostu bebek şekeri modelleri çokça rağbet görmektedir. Bunu keçe süsleri yada keçeden yapılan ürünler ile doğal ahşap üzerine yapılan tasarımlar takip etmekte. İsimli hastane çıkışı stelerini de unutmamak gerek. Kapı süsü modelleri şu günlerde ilgiyi çekmeyi başardı. Işıklı ya da ışıksız modelleri mevcut.

Tüm bu doğal ürünler son yıllarda insanların çevreye olan ilgisi ile oluştu bekleyen günlerde daha farklı farkındalılarda görmek mümkün. Mevsimbahar.com olarak kendimize düşen görevi yerine getirmek ve doğaya katkıda bulunmak için doğal olan hediyeliklere önem veriyoruz. Dün olduğu gibi bugünde doğal ürünlerin yanındayız. Sizde bizlerden alacağınız ürünler ile katkıda bulunabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 123 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.