lavanta kesesi

Lavanta Kesesi

Hoş kokusu ile farklı sektörlerde değerlendirilen, aynı zamanda da bahçe düzenlemelerinde de canlı olarak kullanılan bitkidir. Bu ürünler süs eşyası olarak özel davetlerde hediye şeklinde kullanımı tercih edilen ve içerisinde çiçeği bulunan özel dikim kumaş ürünlerdir.

Çeşitli tasarımlarla oluşturulan modelleri oldukça şık görüntüleri ile de dikkat çekmektedir. Çeşitli organizasyonlar için kokulu sabun çeşitleri gibi oldukça fazla tercih edilen süs ve hediyelik eşyalar arasında yer alan keseler hem bebek hediyelikleri hem de nikah şekeri olarak da tercih edebilirsiniz. Birdirinden faklı ve çeşitli seçenekleri ile kullanıcıya sunulmaktadır.

Bu ürünler çok şık şekilde tasarlanmaktadır. Oldukça şık ve kullanışlı seçenekleri ile sunulmaktadır. Birbirinden güzel olan çuval modelleri en güzel organizasyon konseptlerinde makrome anahtarlık gibi özel modelleri ile renk seçenekleri ile birlikte değerlendirilmektedirler.

Bebek şekeri küçükler için doğum günü ve hoş geldin organizasyonlarında da özel tasarım gelen misafierlere dağıtım amacıyla tercih edilmektedir. Bu modellerde çocuklar ana temalı tasarımlar dikkat çekmektedir. Hatıra niteliği taşımaktadır. Şık ve etkileyici görüntüsü yanında hoş kokusu ile de etkili olmaktadırlar

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.