Lavanta Kesesi

Lavanta hoş kokusu ile farklı sektörlerde değerlendirilen, aynı zamanda da bahçe düzenlemelerinde de canlı olarak kullanılan bitkidir. Lavanta kesesi süs eşyası olarak özel davetlerde hediye şeklinde kullanımı tercih edilen ve içerisinde lavanta tohumu bulunan keselerdir.

Lavanta Kesesi Modelleri

Çeşitli tasarımlarla oluşturulan lavanta kesesi modelleri oldukça şık görüntüleri ile de dikkat çekmektedir. Çeşitli organizasyonlar için kokulu sabun çeşitleri gibi oldukça fazla tercih edilen süs ve hediyelik eşyalar arasında yer alan lavanta keseleri çeşitli seçenekleri ile kullanıcıya sunulmaktadır.

Kadife Lavanta Kesesi

Lavanta keseleri çok şık şekilde tasarlanmaktadır. Lavanta kesesi modelleri oldukça şık ve kullanışlı seçenekleri ile sunulmaktadır. Birbirinden güzel olan kadife lavanta kesesi en güzel organizasyon konseptlerinde kokulu taş seçenekleri ile birlikte değerlendirilmektedirler.

Bebek Lavanta Kesesi

Bebekler için doğum günü ve hoş geldin organizasyonlarında da özel tasarım bebek lavanta kesesi modelleri tercih edilmektedir. Bu modellerde bebek ana temalı tasarımlar dikkat çekmektedir. Şık ve etkileyici görüntüsü yanında hoş kokusu ile de etkili olmaktadırlar

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.