Kürdanlar

Online alışveriş sitesi üzerinden satın alacağınız parti malzemeleri masa süsleme ürünü kürdanlar, özel günleriniz için misafirlerinize ikram edebileceğiniz ürünlerden oluşuyor. Özel tasarım kutular içerisinde hazırladığımız şekerleri, davetlilerinize sunabilirsiniz. Alışılmışın dışında hazırladığımız mevlüt şekeri çeşitleri hem sizi hem de misafirlerinizi memnun edecek.

Parti Malzemeleri Kürdanlar

İster bebeğinizin ismiyle isterseniz resmiyle ölümsüzleştirebileceğiniz; gösterişiyle misafirlerinizin beğenisini toplayabileceğiniz şık ve kaliteli kürdanlar sunumları gerçekleştirebilirsiniz.

Masa Süsleme Kürdanlar

Özgün kutusunda poşet içerisinde hijyenik olarak paketlenen, içerisinde birbirinden farklı tasarımlar ile sunuma ve dağıtıma hazır halde gönderilecek bu mevlüt şekeri ve kürdanlar herkesin beğenisini kazanacak. Hazırlığını yaptığınız önemli gününüzde sizlerin yardıma koşacak değişik sunumlarla gelenlerin beğenisini kazanacak. Kürdanlar masa süsleme malzemeleri içerisinde olmazsa olmazlardan biridir. Kürdanlar ikramlarınızı rahatça dağıtabilceğiniz harika görüntü oluştururlar.

Doğum Günü Kürdanlar

Özel günlerinizden kısa bir süre önce yapacağınız planlamayla, kendi zevkinize göre misafirlerinize ikram edebileceğiniz harika sunumlu kürdanlar satın alabilir, bu özel günde davetlilerinizin sizi bir kez daha kıskanmasına sebep olabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 130 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.