kokulu taş

Kokulu Taş

Dekorasyon konu olduğunda akıllara pek çok değişik ürün gelmektedir. Kokulu ürünler özellikle son yıllarda çok çeşitli şekillerde üretilerek hemen her eve girmeyi başarmıştır. Başlarda yalnızca çevreye hoş bir koku vermesi amacı ile kullanılan bu ürünler daha sonra ortaya çıkan çok çeşitli motifler sebebi ile görüntüsü için de dekorasyon amaçlı kullanılmaya başlamıştır.

Kullanıldığı alanlara şık bir hava katan bu ürünün binlerce çeşiti mevcuttur. Kullanım alanları her gün genişlediğinden hemen her gün bu taşlara çeşitli yerlerde rastlamak mümkündür. İnsanlar bu ürünü yüzlerce alanda kullanmaktadır. Bu tamamen kişinin yaratıcılığı ve hayal gücüne bağlı bir durumdur.

Havaya sıkılan kokuların aksine hiç rahatsızlık vermeden hoş bir koku vermesi de oldukça güzel bir detaydır. Ürün konusunda da çeşit sınırlaması oldukça geniştir. Yüzlerce farklı alternatif bulunmaktadır. Kullanım alanına göre koku çeşitleri de farklılık göstermektedir.

Örneğin banyo gibi alanlarda daha çok yasemin ve lavanta kokuları tercih edilirken, bebek şekeri olarak kullanıldığında daha çiçeksi kokular tercih edilmektedir. Çiçeksi kokular da kendi içlerinde çok farklı seçeneklere sahiptir. Çiçek esansları her çiçek için ayrı ve özel kokular barındırmaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.