Kokulu Taş Modelleri

            Dekorasyon konu olduğunda akıllara pek çok değişik ürün gelmektedir. Kokulu taşlar özellikle son yıllarda çok çeşitli şekillerde üretilerek hemen her eve girmeyi başarmıştır. Başlarda yalnızca çevreye hoş bir koku vermesi amacı ile kullanılan bu ürünler daha sonra ortaya çıkan çok çeşitli motifler sebebi ile görüntüsü için de dekorasyon amaçlı kullanılmaya başlamıştır. Kullanıldığı alanlara şık bir hava katan bu ürünün binlerce çeşiti mevcuttur. Kullanım alanları her gün genişlediğinden hemen her gün bu taşlara çeşitli yerlerde rastlamak mümkündür. İnsanlar bu ürünü yüzlerce alanda kullanmaktadır. Bu tamamen kişinin yaratıcılığı ve hayal gücüne bağlı bir durumdur. Havaya sıkılan kokuların aksine hiç rahatsızlık vermeden hoş bir koku vermesi de oldukça güzel bir detaydır. Koku konusunda da çeşit sınırlaması oldukça geniştir. Yüzlerce farklı alternatif bulunmaktadır. Kullanım alanına göre koku çeşitleri de farklılık göstermektedir.

            Örneğin banyo gibi alanlarda daha çok yasemin ve lavanta kokuları tercih edilirken, bebek şekeri olarak kullanıldığında daha çiçeksi kokular tercih edilmektedir. Çiçeksi kokular da kendi içlerinde çok farklı seçeneklere sahiptir. Çiçek esansları her çiçek için ayrı ve özel kokular barındırmaktadır. Bunların içerisinde çikolata kokusu, kahve, nane ve sabun kokusu gibi kokular da vardır. Kullanılacağı alan baz alınarak kokunun yoğunluğuna karar vermek faydalı olacaktır. Yatak odası gibi uyunacak alanlarda çok yoğun kokulu modeller tercih edilmemektedir. Ancak daha geniş alanlarda bu kokular çok hoş olabilir. Özel günlerde hediye seçenekleri arasında da görebilmek mümkündür. Bu özel günler kına, düğün kutlamaları olabileceği gibi bebek partileri, doğum günleri de olabilir. Davetlilere hoş geldin sürpriz olarak dağıtılan bu ürünler oldukça seviliyor ve kutlamanın kalitesini yükselten detaylardan biri olarak görülüyor. Zaten ürünün son dönemlerde oldukça popülerlik kazanmasının sebeplerinden biri de budur. Kullanılacak alanların oldukça çeşitli olması ve özel günlerin seviyesini yükselten ufak detaylardan biri olması oldukça önemli sebepler arasındadır.

            Modeller oldukça şık görünmelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit figür olması daha kişisel bir hediye haline gelmesine yardımcı olmaktadır. Figürler arasında sayılamayacak kadar çeşit mevcuttur. Bebek kutlamalarında daha çok melek, bebek, çiçek veya ufak hayvan çeşitleri yoğun olarak tercih edilmektedir. Düğün kutlamalarında ise daha çok sevimli araba modelleri, çiçek gibi şekiller tercih edilmektedir. Elbette kutlamanın konseptine göre kokulu taş çeşitleri de kullanılabilir. Bazı bebek kutlamalarında bir renk konsept olarak belirlenirken bazen de bir çizgi film karakter serisi konu olarak belirlenebilir. Bu gibi durumlarda o çizgi film karakterlerini içeren taş modelleri dağıtılması unutulmaz bir gece yaratacaktır. Üstelik bu taşlar sayesinde baktıkça güne özel hatıralar yeniden canlanacak ve özel bir hatıra olarak kalacaktır.

 Kokulu Taş Fiyatları

            Hoş ve güzel kokular yayan bu ürünler kutlamaların birinci hediye seçenekleri arasında gelmektedir. Diğer kokulu eşyalar gibi soluma yolu ile zarar vermediklerinden özellikle bebek ve çocuklar ile ilgili kutlamalarda daha sık tercih edilmektedir. Parti malzemeleri içerisinde sayılan bu taşlar oldukça fazla çeşitte bulunmaktadır. Kullanım alanları da oldukça fazla olan kokulu taşların fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. Fiyatlar belirlenirken birçok ölçüt göz önünde bulundurulmaktadır. Öncelikle fiyatı doğrudan etkileyen ilk ölçüt sayıdır. Kaç adet alınacağına genellikle kutlamalar için olduğunda kişi sayısı üzerinden karar verilmektedir. Yaşanabilecek sayı hataları için birkaç tane fazladan almak her zaman çok daha avantajlı bir durumdur. Bunun dışında yine fiyata etki eden birçok farklı etken daha bulunmaktadır. Bunlar modeller ile ilgili ayrıntılardır. Seçilen modelin ayrıntı özelliklerine göre fiyat da artabilmektedir. Daha basit, daha sık tercih edilen modeller daha uygun fiyatlara satın alınabilmektedir. Ancak birim fiyatta çok yüksek miktarlarda oynama olmamaktadır. Genellikle uygun fiyata alınabilen hediyelik eşyalardan biri olarak görülmektedir.

            Özellikle kullanım alanlarının fazla olması ve hediye verilen kişinin de birçok alanda kokulu taşını kullanmaya devam edebilmesi ürünü eşsiz hediyelerden biri haline getirmektedir. Ürün dekoratif olarak hemen her odada kullanılabileceği gibi, banyoda koku tazelemek için kullanılabilmektedir. Buna ekstra olarak çeyiz sandığı içerisine, çekmece içlerine de kokuyu dengelemek ve hoş bir koku yaymak amacıyla konabilmektedir. Yanı ürün oldukça farklı alanlarda aktif ve faydalı bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu sebeple de son zamanlarda giderek artan bir talep ile tercih edildiği görülmektedir. Fiyatları da oldukça ekonomik olan hediyelik eşyalar arasında gösterilmektedir.

            Kokulu olarak satılan bu taş modellerinin popülerleşmesinin ardından satın alınacak yer de merak edilmektedir. Taş modellerinin oldukça fazla olduğu ve hemen her türlü kutlama, parti organizasyonuna uygun modelin bulunabileceği mevsimbahar.com sitesi aracılığı ile ürüne sahip olmak oldukça kolaydır. Site içerisinde birbirinden son derece farklı, yaratıcı ve yeni ürünler bulunmaktadır. Ek olarak birçok çiçek modeli ve koku çeşidi de vardır. Seçenekler arasında gezinirken mutlaka kullanım alanı ön planda tutularak tercih yapılması tavsiye edilmektedir. Her model ayrı ayrı incelenerek organizasyona uygun olmayanların elenmesi ile sonunda en iyi ürüne ulaşmak mümkün olacaktır. Bu tip ömür boyunca unutulmayacak kutlamalar için yine aynı derecede özel ve yaratıcı bir model seçmek oldukça önemlidir. Baktıkça bebek geliyor partilerini, kına gecesini veya düğün akşamını hatırlatacak pek çok alternatif bulunmaktadır.

Kokulu Taş Çeşitleri

            Modeller arasında aynı zamanda daha esprili ve komik seçenekler de tercih edilebilir. Bunlar misafirlerde gülümsemeye sebep olurken uzun yıllar da hoş bir hikaye konusu olarak anlatılabilmektedir. Dekoratif yönü daha ağır basan kutlamalar için ise konsept ve renge uygun çiçek modelleri ve çiçeksi kokular en uygun seçenekler arasındadır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.