kokulu sabun

Kokulu Sabun

Sabunun kendi içeriğindeki maddeler dışında, çeşitli kokuların da sabuna eklenmesiyle  elde edilmektedir. Banyolarınızda ya da evinizde dekorasyon amacıyla bulundurabilirsiniz. Uzun süreli olarak kullanmayacağınız eşyaların arasına yerleştirebilirsiniz. Dostlarınıza ya da sevdiklerinize bebek hediyelikleri olarak alabilirsiniz. Hoş sabun modelleri,  taş ile benzerlik göstermektedir.  İkiside birbirinden farkı kokulu taşın alçıya benzeyen toz şeklinde,  özel kalıplarak dökülerek yapılan sert malzemeden yapılması. Renk seçenekleriyle kalıplara dökülerek, dekorasyon amacıyla tasarlanan bir malzemedir. Diğeri dah ayumuşak ve bitkisel içerikli olarak yapılmaktadır.

Evde şık bir görüntü ile hoş bir hava oluşturan sabunlar çeşitli modellerde üretilmektedir. Sitemizde birçok modelleri yer almaktadır. Bu modeller arasından beğendiklerinizi seçebilmeniz mümkündür. Tıpkı bebek şekeri gibi güzel görünen sabunlar, bebek partilerinde misafirlere hediye olarak verilebilmektedir.

Bütçenizi sarsmayacak kadar uygun olan fiyatları, modellerine göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde yer alan bitkisel ve hoş kokanlar arasından beğendiklerinizi en uygun fiyatlar ve de hızlı teslimat ile bulabilirsiniz. Değişik tasarımları inceleyerek, ürünlerin özelliklerini kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.