Kokulu Sabun

Sabunun kendi içeriğindeki maddeler dışında, çeşitli kokuların da sabuna eklenmesiyle kokulu sabun elde edilmektedir. Banyolarınızda ya da evinizde dekorasyon amacıyla kokulu sabunu bulundurabilirsiniz. Kokulu sabunu, uzun süreli olarak kullanmayacağınız eşyaların arasına yerleştirebilirsiniz.

Hediyelik Kokulu Sabun

Dostlarınıza ya da sevdiklerinize hediyelik kokulu sabun alabilirsiniz. Hoş kokan sabun modelleri, kokulu taş ile benzerlik göstermektedir. Farklı olarak kokulu taş; alçıya benzeyen toz şeklinde, farklı koku ya da renk seçenekleriyle kalıplara dökülerek, dekorasyon amacıyla tasarlanan bir malzemedir.

Kokulu Sabun Modelleri

Evde şık bir görüntü ile hoş bir hava oluşturan kokulu sabunlar çeşitli modellerde üretilmektedir. Sitemizde birçok kokulu sabun modelleri yer almaktadır. Bu modeller arasından beğendiklerinizi seçebilmeniz mümkündür. Tıpkı bebek şekeri gibi güzel görünen sabunlar, baby shower partilerinde misafirlere hediye olarak verilebilmektedir.

Kokulu Sabun Buketi Fiyatları

Bütçenizi sarsmayacak kadar uygun olan kokulu sabun buketi fiyatları, modellerine göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde yer alan kokulu sabunlar arasından beğendiklerinizi en uygun fiyatlar ve de hızlı teslimat ile bulabilirsiniz. Değişik tasarımları inceleyerek, fiyatlarını kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.