Kişiye Özel Doğum Günü Davetiyesi

Bebek, çocuk yada yetişkin olun hiç farketmez, doğum günleri her yaş ve anda sevdikleriniz yanınızdaysa hep güzel anılarla dolu ve mutluluk içinde geçmiştir. Ailenizin yada arkadaşınızın sizler için hazırladığı süpriz doğum günü partisi sizi, ne kadar da mutlu ederdi. Güzel doğum günü temaları ile çok güzel partiler yapılabilmektedir. Tabi işin püf noktası sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilerin yanınızda ve sizinle beraber olması. İşte doğum günü davetiyesi bu işe yarıyor. Sizin için bu mutlu gününüze sevdiklerinizle yada paylaşmak istediklerinizle beraber geçirmenizi sağlayan bir nevi çağrı yada davet aracı diyebiliriz.

Buton banner


Her nekadar teknoloji ilerlese sosyal medyadan bildirmek, whatsapp yada bip' ten iki dakikada onlarca kişiye haber verebiliyor olsak da bugünün özel olamasını sağlayan önemli işlerden biri doğum günü partinize insanları doğum günü davetiyesi gibi özel bir araç ile davet etmekte yatıyor. Size özel sizin isminizle sizin dilinizden yapılan bir çağrı. Yazılı olarak hatta isterseniz resimli bir çağrı. Bunun güzel bir diğer yanı davetiyenizi hatıra kutunuzda yada dolabınızda saklayabiliyor olmanız. Sizce cep telefonunda tutulan çekilmiş fotoğraflar mı yoksa albümünüzdeki fotoğraflar mı daha değeli desem insanları ekseriyet kısmı fotoğraf albümünü seçecektir. Çünkü o gerçek dünyaya ait onu eline alabiliyorsun ve onun için bir anlam yüklü. Kişiye özel doğum günü davetiyesi de bu şekilde düşünülebilir.

Kişiye Özel doğum günü daveityesi


Doğum Günü Davetiyesi Almanca

Kişiye özel doğum günü davetiyesisizin isminize özel olarak düzenlenmiş davetiyelerdir. Her ne kadar davetiye zaten kişiye özel olarak düşünülsede doğum günü davetiyeleri düne kadar hazır halde satılan kalsik ve klişe "Doğum günü partime bekliyorum" sözlerin yer aldığı adres ve isim bölümleri hazır halde satılan geri kalan kısmısizler tarafından doldurulan 3-5 model yada tasarımdan oluşan sığ bir alandı. Zamanla kişiye özle doğum günü partilerinin değerinin artmasıyla ona olan ilgide o derece arttı. Böyleliklekişiye özel ürünler değer kazanmaya başladı. Partiler daha güzel ve şık kutlanılmaya reismlerde sadece teledonda kalmaya başladı.

Şimdi durum değişti. Kşiye özel olarak hazırlanan onlarca tema var kişiye özel panolar, davetiyeler, bannelar, tabaklar, bardaklar, özel servisler ve daha nicesi. Hal böyle olunca özgün tasarım ürünler değer kazanmaya başladı ve kişiye özel doğum günü davetiyesi ortaya çıktı. Davetiyeler erkek ve kız çocuklar için farklı tasarımlara sahiptir. Erkek bebek ve çocuklar için mavi, turuncu, yeşil ve sarı ağırlıklı tasarımlar varken, kızlarda ise; pembe, mor, eflatun, uavruağzı, fuşya renkleri kullanılmata daha çok. Bunlar tasarıma göre canlı pastel ve simli gibi görünen renklerde olailiyor. Davetiyelerde zaman zmanözel bir tema mevcutken bazen özel karakterde hayvanlar, süper kahramanlar, arabalar, kuğular kuşlar gibi özel tasarım karakterler yer alabiliyor.

Doğum günü davetiyesi erkek


Doğum Günü Davetiyesi Erkek

Özel günleriniz için arama yaptığınızda erkek bebekler için saçenekleri çok az olduğunu görerürsünüz. Üstelik çoğu tasarım bu konuda birbirinin aynısıdır. Benzer yada kopya edilmiş bir çok içerik mevcuttur. Size bu konuda yeteri kadar özgün ve kişiye özel doğum günü davetiyesi erkek tasarımlarını sunuyoruz. Faklı renklerde farklı tasarım ve karakterler ile birbirinden farklı ve özgün yapılan doğum günü davetiyesi erkek çeşitleri için davetiye kategorisini inceleyebilirsiniz.

Kızlar içinde farklı seçenekler mevcut. Daha çok 1 yaş doğum günü şeklinde hazırlanan doğum günü davetiyesi çeşitleri istenilen yaşa ve cinsiyete göre değiştirilebiliyor. İstediğiniz metni yazdırabiliyorsunuz. Yapmanız gereken size uygun olan tasarımı beğenmek.

Doğum günü davetiye kartı


Doğum Günü Davetiye Kartı

Bebek ve çocuklarınız için hazırlayacağınız konsept doğum günü partileleri için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Parti malzemeleri başlığı altında onlarca tasarım doğum günü teması mevcuttur. Uygun fiyatlar ile kendinize çok güzel parti temaları oluşturabilirsiniz. Üstelik parti temanız ile uyumlu davetiye ve parti malzmelerine sahip olabilirsiniz. Hepsi kişiye özel olarak hazırlanan bebeğinizin yada çocuğunuzun ismin yer aldığı tasarımlar. Doğum günü davetiye kartı ile uyumlu parti yapmayı istemez misiniz? Kim istemezki? Sizde şuanda karar verme aşamasındaysanız en azından göz atabilceğiniz doğum günü temalrını parti malzemeleri başlığı altında inceleyebilirsiniz. Hiçbirşey almasannız dahi en azından fikir edinebilirsiniz. Size ve sevdiklerinize en güzel ve mutlu yıllar diyerek yazımızı sonlarndırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.