Kına Hediyeleri

Gelinlerimizin en özel gecesi olan kına için tüm detaylar özenle gözden geçirilmelidir. Misafirlere dağıtılacak olan kına hediyeleri tasarım ürünlerden oluşmaktadır. El aynası, yastık, kalpli kaşıklar, yelpaze, bileklik ve ya anahtarlık gibi farklı seçenekler de istediğiniz renklerde hazırlanmaktadır.

Bütçenin üzerine çıkmamak için kına hediyeleri düşünüldüğünde kitap ayracı, kartvizit ve gazoz kapağı açacağı gibi alternatifler bulunmaktadır. Sonrasında düğün için hazırlanması gereken davetiye daha gösterişli olması gerektiği düşünülmektedir. Evlilik cüzdanı veya gazete haberi şeklinde davetiyelerin yanı sıra yıldız, araba, gelin damat, bisiklet, çiçekler ve kuşların çoğunlukta olduğu tasarımlar tercih edilenler arasındadır.

Ucuz Kına Hediyeleri

Kına gecesi süsleri için maskeler, yazılı sloganlar, yazılı çerçeve tasarımları, kızlar için gül ve kurdele detayları olan taçlar olmazsa olmazlar arasındadır. Ayrıca kına tepsisi, kına hediyeleri ve mumlarda unutulmamalıdır. Yakılmış veya eskitme yapılmış gibi görünen düğün davetiyesi dönemin popüler tasarımlarıdır. Gelin ve damada ait esprili kısa notlarla hazırlanmış olan davetiyelerde sevimli bir anı olarak kalmaktadır. Tüm hazırlıklar ve organizasyon için yapılanlarda ihtiyacınız olan bir çok malzemeyi mevsimbahar.com da rahatlıkla bulabilirsiniz

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.