kına davetiyesi

Kına Davetiyesi

Çoğunlukla kına davetiyesi mor, pembe, sarı, pudra, yavruağzı ve bebek mavisi tonları kullanılmaktadır. Kullanılan kurdele, dantel, ip ve karton detayları ile hareket kazandırılmakta ve ilgi çekici hale getirilmektedir. Zarif gelinlerin tercihi olacak tül ve inci detaylarıyla hazırlanmış özel davetiye de seçim yapma konusunda işinizi baya zorlaştırmaktadır. Mektup zarfı içerisine yerleştirilen davetiyeler misafirlerinizin dört gözle beklediği ve mutlaka beğeneceği tasarımlar olmaktadır.

Düğün telaşına düşmüşken en önemli olan ve genellikle unutulup en sona bırakılan davetiyeler son anda bir krizine neden olabilmektedir. Birkaç detay misafirlerin mutlaka göz atacağı yerler arasındadır. Aile bireyleri, gelin ve damat isimleri ve metnin yazılması için tercih edilecek yazı stili dahi sizin zevkinizi ortaya koyan detaylar arasındadır. Gelinler zarif görünümüyle 2019 örnekleri arasında kararsız kalmaktadır.

Oysaki düğünün yapılacağı yer gibi davetiyelerinde özenle seçilmesi ve kısa zamanda karar verilmesi gerekmektedir. Hayallerinizde oluşturduğunuz modellere ulaşmanın tek yolu mevsimbahar.com sitesinden geçmektedir. Şık tasarımlarıyla büyüleyen yüzlerce davetiye örneği bulunmaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.