keçe magnet

Keçe Magnet

Bebekleri için hazırlanmış birbirinden güzel hediyelikler  ile davetinize gelen hısım akraba eş ve dostlarınızın gönlünü fethedeceksiniz. Keçeden yapılmış modellerden tutunda pleksi ve özel ahşap kesim birçok erkek bebek magnetleri bu başlık altında yer almaktadır.

En yeni çeşitler; mumluk, yuvarlak, kare ve dikdörtgen ahşap kavak yada mdf üzerine uv baskı ile yapılan yeni nesil özgün tasarımların yer aldığı ahşap bebek şekeri ve yine sadece sitemizde bulabileceğiniz mumluk aynı zamanda son günlerde en çok tercih edilen ve satın alınan hem uygun fiyatı hemde güzel görüntüsü ile insanların ilgi gösterdiği taş magnet ürünleri birçok insanın ilgili olduğu tasarımlar arasında. Doğal taştan özel kesim yapılarak oluşturulmuş üzerine baskı yapılan kişiye özel modeller.

Bebek şekeri modelleri son yıllarda iyici popüler olmaya başladı. Eskiden sadece magnet olarak satın, şimdi ise kız ve erkek çeşitleri mevcuttur. Onlarca ürün arasından istediğinizi seçebilir ve sipariş edebilirsiniz. Mevsimbahar.com’ un sizin için hazırladığı avantajlı fiyatlarla butik tadında özel tasarım ürünlere sahip olun ve partinizin keyfini şimdiden çıkarmaya başlayın.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.