Karşılama Panosu

Karşılama Panosu

Düğün tarihi belli olduktan sonra sırasıyla gelinlik, damatlık derken sıra düğün davetiyesi konusuna gelmektedir. Kadınlar yüzlerce davetiye arasında seçim yapmakta zorlanmaktadırlar. Renk, desen, yazı şekli, büyük ve ya küçük boyutlar derken içinden çıkılmaz bir hale gelmektedir.

Esprili ve komik bir tasarımı tercih etmek insanların da yüzünü güldürmenizi sağlar. Bu süreci keyifli ve eğlenceli geçirmek için farklı modelleri ve 2019 yılı en yeni olanları araştırarak önünüze çıkacak davetiyeleri belli kriterlerinize göre ayırabilirsiniz. Gelin adayları için bir diğer önemli konu olan nikah şekerlerini de unutmamak gerek.

Düğün telaşında yapılan harcamalar sonucu, nikah şekeri daha uygun fiyata yaptırılmasını düşündürmeye başlamaktadır. Hem zarif ve şık hem de ucuz nikah şekerleri uygun fiyatlı bir tasarım aranmaya başlanmaktadır.

Kullanılan malzemelere göre nişan şekeri fiyatları tanesi 1.25 - 6.50 TL arasında değişmektedir. Genellikle 50 adet veya 250 adet şeklinde satılmaktadır. Düğün telaşı sırasında unutulan en önemli detaylardan biri de gelin çiçeği olmaktadır. Rengi, kullanılacak çiçekler, büyüklüğü ve kurdele tasarımı gelinlikle bir bütün oluşturmasına dikkat edilmelidir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.