İsme Özel Bebek Hediyelikleri Anahtarlık

Bebekler bizim en kıymetli varlığımızdır. Anneler aylarca birçok zorluğa göğüs gerip onları dünyaya getirir. Sonra sabırla onu büyütmeye çalışırlar. Bu zorlukları anlamak için bir anne olmak gerek. Bunca sıkıntı halinde bile onlar bebekleri için en güzel anları kalıcı hale getirmek isterler. Bir hatıra, bir anı olarak saklanacak hatırlanacak fotoğraf yada o günün anlamını hatırlatan bir bebek hediyesi en güzel seçeneklerden biri olabilir. Bugünlerde en çok tercih edilen bebek hediyelikleri anahtarlık seçebileceğiniz iyi bir tercih olabilir.

Bebek hediyelikleri çeşitleri isme özel hazırlanıyor. Hastane için, mevlüt ve doğum günü yada birçok farklı özel günde tercih edebilirsiniz. Dilerseniz seçenekleri beraber inceleyelim:

Bebek Hediyelikleri Anahtarlık Modelleri Nelerdir?makrome bebek hediyelikleri anahtarlık


Makrome Anahtarlık

Zaman zaman popülerliği azalsa da yıllardır birçok kişinin vazgeçemediği makrome şimdi de anahtarlık modelleri ile gözleri dolduruyor. Son birkaç yıldır gördüğü ilgiyle bebek hediyeleri çeşitlerinde en çok ilgi görenler arasında en başta yer alıyor. 90’lı yıllarda saksılarda, dolap ve vitrin üslerinde sıkça gördüğümüz bu güzel desenler, süsleme tekniği olan ve yıllardır annelerimizin vazgeçemediği el emeği ile hazırlanan özel dokuma ve örgü tekniklerinin makrome iplerle bir araya getirilmesinden oluşturulan hoş görünümlü ürünlerdir. Özel geometrik ve farklı tarzda oluşturulan bağlama şekilleri yapılmaktadır. Bugünlerde makrome anahtarlık yada kapı süsü olarak çokça ilgi görmektedir. Farklı renklerde ve desenlerde yapılmış çeşitleri bulunmaktadır. İsme özel olarak hazırlanan özel kartları üzerine yerleştirilerek bebeğiniz için isme özel bebek hediyelikleri olarak da düşünebilirsiniz. Doğal görünümü ve yıllara meydan okuyuşu onu her alanda kullanabileceğiniz bir seçenek haline getirmiştir. Birçok yaş grubu tarafından beğenilmekte ve kullanılmaktadır.

amigurumi anahtarlık


Amigurumi Anahtarlık

El emeği örgülerle sevimli karakterler yapma sanatı olarak düşünebilirsiniz. Japonca bir terim Amigurumi sanatı tüm dünyada bu adla bilinmektedir. Ami (örülmüş) Nuigirimi (doldurulmuş oyuncak) kelimelerinin birleşmesinden oluşturulmuş bir kelimedir. Sık bir biçimde örgü yapılması ile oluşturulan el becerisi ve uygulama tecrübesi gerektiren özel bir uygulamalar bütünüdür. Japonlar bu işi baya ileri götürüp farklı tasarım ve tekniklerle neredeyse herşeyi örgü şeklinde yapabiliyorlar. Örgü ile yapılan hayvanlar, çiçekler, böcekler şekiller ve daha birçok içerik mevcut. Hayal gücünüze göre onlarca çeşit olabilir. Söz konusu bebek hediyelikleri anahtarlık seçimi olduğunda, Türkiye’de en çok tercih edilen karakterler: tilki, fil, tavşan, ceylan, ayıcık, bebekler, unicorn gibi belli başlı moda tabir edebileceğimiz karakterler başta geliyor. Sitemiz üzerinde bu karakterlerin hepsine ulaşıp inceleyebilir yada satın alabilirsiniz.

keçe hediyelikleri


Keçe Anahtarlık

Keçeden çıkarılan kalıpların kesilmesi ve daha sonra dikilme ve içlerinin doldurulması ile oluşturulan yine el emeği olan bebek süslerinden biridir. Bebek hediyelikleri arasında özellikle kız çocukları için birçok model ve seçene mevcuttur. Hayal gücünüze göre birçok şeyi yapabilmesine imkan sağlayan bir sanattır Bebek şekeri magnet olarak da kullanabileceğiniz gibi hastane odası süsü olarak düşleyebilirsiniz.

pleksi bebek hediyelikleri anahtarlık


Ahşap ve Pleksi Çeşitleri

Özel günlerde yapacağınız etkinliklerde bebek hediyelikleri anahtarlık olarak dağıtabileceğiniz çeşitlerden ahşap ve pleksi malzemeden üretilen modellerdir. Bu ürünler süslenmiş ve isme özel olarak hazırlanmaktadır. Lazer makinesi bebek ve çocuklarınızın ismine özel olarak basılmaktadır. çeşitli süslemeler ile de süslenip davetleriniz için dağıtıma hazır hale getirilmektedir. Hepsi tek tek poşetlenerek paketlenmekte olup hemen dağıtıma hazır hale getirilmektedir.

Bebek Hediyelikleri Anahtarlık Nereden Alınır?Sizler için 2019-2020 yılında en çok tercih edilen ve tercih edilmeye devam eden bebek hediyelikleri anahtarlık modellerini tanıtmaya çalıştık. Sizde bebek doğum öncesi, hastanede dağıtmak için hediyeler, mevlüte gelen misafirleriniz için bebek süsleri ve doğum günü için misafirleriniz için el emeği ürünler dağıtabilirsiniz. Hepsi bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanmakta oluğ tek tek paketlenerek yada poşetlenerek sizler için oluşturuluyor. Sizlerede o gün geldiğinde misafirleriniz ve bebeklerinizle hoşça vakit geçirmek ve bol bol video ve fotoğraf çekmek kalıyor. Dilerseniz sitemizde bu ürünlerin tamamına kategori yukarıdaki menülerden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.