İsimli Bebek Kapı Süsü Online Satış

Bebeklerin doğumundan önce güzel bir karşılama partisi ve bebeğin gelişine yönelik çeşitli hazırlıklar yapılmaktadır. Bebek kapı süsü de dikkat çeken tasarımları ile bu karşılama partisi ve bebek hazırlık için yapılan süs eşyaları arasında yer almaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan ve bebeğinizin ismin yer aldığı bu ürünler hastane odasının kapısına bebeğiniz doğduktan sonra da bebek odasının kapısına koyularak uzun yıllar saklanabilmektedir.

Buton banner

Yazıda ayrıntıya girmeden önce bebekler için bebek çikolatası seçiminde yardımcı olacak yazımız olan: "Bebek çikolatası nereden alınır" yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Doğumda sizi ziyarete gelen misafileriniz için ağızda hoş tatlar bırakan bir ikramınız olur.

İsimli Bebek Kapı Süsü Online Satış

Bebek bekleyen anne ve babaların parti malzemeleri seçerken en güzel kapı süsünü de seçmesi mümkün olmaktadır. Şık ve birbirinden güzel olan bebek kapı süsü modelleri arasından parti ve hazırlık konseptine uygun olan modelleri satın almak mümkün olmaktadır. Onlarca tasarım arasından elbette özgün olanı seçeceksiniz. Seçim yaparken mevlüdünüze uygun seçim yapabilirsiniz. Yada daha önceden planladığınız bebek mevlüdü teması ile uyumlu kapı süsler, seçimi de yapabilirsiniz. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken kaliteli bir el işçiliğe sahip olması yada renk baskı ve tasarımının bir bütünlük ve kaliteye sahip olması sizin çin önemlidir. Hazır satılan plasitk köpük kapı süslerinden kaçınmanızda fayda var.

Bebek Kapı Süsü Nasıl Olmalı?

Bebek Kapı Süsü Nasıl Olmalı?

Bebeğe özel olarak yapılan kapı süsü seçenekleri ise en çok tercih edilen parti malzemeleri arasında yerini almaktadır. İsimli bebek kapı süsü olarak hazırlanan ürünlerin birçok çeşidi mevcut. Çelenk şeklinde olanları, pleksi yani aynalı olarak olanları, lazer kesim şeklinde yapılanı, keçelerden rengarenk çeşitli karakterli yapılanı, Sırf ahşap şeklinde yapılanı ve daha birçok çeşidi mevcuttur.

Tercih etmeden önce kişiye özel olarak yapılmasına dikkat edin. Hazır ürünler alacaksanız pleksiden ürünleri tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Böylece onları yıllarca saklayabilirsiniz.Kşiye özel olarak yapılanlarda ahşaptan bebeğinizin ismine özel olarak yapılan kesmli çelenk kapı süslerini evinizin dış kapısına asarak gelen misafirlerinize hoş bir karşılama yapabilirsiniz.

Bebek Kapı Süsü Nerede Kullanılır?

Bebek Kapı Süsü Nerede Kullanılır?

Bebeklerin hem yeni doğduklarında hem de doğum günlerinde son derece şık doğum günü süsleri tasarlanmakta ve kullanılmaktadır. Aynalı bebek kapı süsü tasarımlarında da sevimli ve sıra dışı tasarımlar dikkat çekmektedir. Bu kapı süsü modelleri bebekler için hazırlanan tüm parti ve organizasyonlarda kullanılmaktadır. Tecih size kalmış. Seçeceğiniz tasarım ve kalitesine göre durum değişebilir.

Bebek kapı süsü nerede kullanılır? Derseniz; doğum hastane odası süsleme olarak hastanede yer alan odanızın kapısına asabilirsiniz. Doğum sırasında size gelen ziyaretçileriniz için güzel bir karşılama olur. Doğum bittikten sonra evinizin dış kapısına yada bebeğinizin odasının kapısına asarak yıllarca saklayabilirsiniz. Kullanışlı ve sağlam yapıldıklarından yıllarca saklamaya elverişlidirler. Hem güzel bir dekor hemde hoş bir görüntü oluşturular.

Bebek Kapı Süsü Fiyat Ne Kadar?

Özle tasarım olan ürünler elbetteki fiyat oranı olarak da diğerlerine oranla biraz daha yüksek olurlar. Ama hoş ve özgün bir tasarım için kesenin ağzını açmalısınız. Böylece yıllarca saklayabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Genel olarak keçe ve aynalı bebek kapı süsü modelleri en pahalı olanlarıdır. Keçede el işçiliği diğerlerine oranla daha fazla olduğundan fiyat olarak hepsinden yüksek diyebiliriz. Aynı zamanda çelenk bebek kapı süsü modelleri de her müşteriye özel olarak yapıldığından çiçekler yıpranmaması için siparişe özel olarak hazırlanmakta bu yüzden keçe ile aynı fiyat aralalıklarında yer almakatadır. Fiyat alarak çelenk ve keçe 100-250 tl arasında değişilik göstermektedir. İstediğiniz tasarım ve karakterlere görefiyatlar değişebilir. Pleksi yani aynalı ise çapa ve üzerinde yer alan tasarımlara göre 60-150 arasında değişebilmektedir.

Özetle geçmek gerekirse; seçeceğiniz bebek kapı süsü; gösteriş ve el işçiliğine göre fiyatları artmaktadır. El işçiliği artan ürünlerde gösteriş ve dayanıklılıkda artmakta olup yıllarca saklanabilmektedir. Yada daha az ödeme yapıp tek kullanımlık bazit modeller de alabilrisiniz. Tercih size ait. Yıllarca saklamak isteyenler tercihlerini elbetteki kaliteden yöne kullanacaklardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.