hediyelik lavanta kesesi modelleri ve fiyatları

Hediyelik Lavanta Kesesi Modelleri ve Fiyatları

Çok özel bir gün için hazırlık yapmaktasınız ve o günde çok yaklaştı. Bugün için farklı kalıcı bir program ve sonrasıda unutulmaz bebek süsleri ile sonlandırmak istiyorsanız hediyelik lavanta kesesi tam size göre bir seçenek olabilir. Mis kokusu ve güzel görüntüleriyle yıllar geçsede hiç eskimeyen bu el emeği keseler, hem bebek hemde yetişkinlerin düğün, kına ve nişan gibi özel günlerde alternatif bir hediye olarak düşünülebilir.

çanta model kese

Lavanta kesesi hem yıllarca elbise dolaplarında çantalarda komadinlerde aklınıza gelecek birçok yerde hem kokusu hemde görüntüsü nedeniyle yıllarca saklanması onu cazip hale getiriyor. Özenle seçilmiş kumaşlar (linen, popin, dot, keten) ile yapılıyor. İsterseniz isme özel baskılı kağıt yada isme özel nakışlı olarak yaptırabilirsiniz. Belirlenmiş kumaşlar yapılacak kesenin boyutuna göre kesilerek dikime hazır hale getiriliyor. Daha sonra dikim yapılıp içerisine lavanta ve elyaf eklenerek son haline getiriliyor. Farklı modellerde kesildiğinden birçok hediyelik lavanta kesesi seçeneği mevcut. Çanta modelden tutunda, nakışlı büyük modelden klasik üstü tırtıklı keselere kadar birçok farklı model mevcut. Tabi bu modellerin de etiketli, nakışlı, pleksi yada baskılı olarak farklı varyasyonları mevcut. Belki de seçim yapmakta zorlanacaksınız :)

erkek için bebek lavanta kesesi

Erkek İçin Bebek Şekeri Lavanta Kesesi

Türkiye’ de erkek bebekler için en çok tercih edilen renkler: mavi, lacivert, mint yeşili, turuncu ve yeşildir. Bu renklerde hazırlanmış lavanta keseleri mevcut. Aynı zamanda konseptler içinde uyarlanan seçenekler mevcut. Örneğin lacivert renk seçen müşterilerimiz genelde denizci temasını seçmiş oluyor. Denizci teması lacivert ana renk seçilerek hazırlandı. Hem erkekliği çağrıştırıyor olması hemde denizci temasının bitmeyen bir popülerliği sayesinde onu en çok satanlar arasına sokmuştur. Aynı şekilde denizaltı teması en çok tercih edilen temalar arasında yeşil ve turuncu renk de biraz daha büyük çocuklar için hazırlanmış safari konsepti ve teması için çokça tercih ediliyor. Tüm bu renk ve modelleri bebek lavanta kesesi seçimi yaparken tercih edebilirsiniz.

kız için bebek lavanta kesesi


Kız İçin Hediyelik Bebek Lavanta Kesesi

Kızlarda erkeklerden daha çok renk ve model seçeneği mevcut. Renklerde: Pembe, kırmızı, ela, yavruağzı, mor, somon, mint yeşili, siyah ve altın gibi düşünülebilir. Karakter ve konsept olarak da kuğu, balon, unicorn, flamingo, çiçekler, tavşan, zürafa, gökkuşağı ve daha birçok çeşit mevcut. Seçtiğiniz renk ile karakter bütünleşiyor. Örneğin kuğu pembe ve beyaz renk ve pastel tonlar ağırlık da iken gökkuşağında rengarenk. Bu renklerin yanında altındanyada gümüşten karakter ve yazı ile bebeğinizin isminin yer aldığı pleksili hediyelik lavanta kesesi çeşitleri de mevcut. Dilerseniz sitemizden beğendiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

flamingo bebek süsleri

nikah lavanta kesesi


Yetişkinleri de unutmamak gerek, daha çok çiçek tasarımlarının yer aldığı süslemli seçkiler mevcut. Düğün, nişan, kına ve diğer özel günlerde ilgi duyacağınız birbirinden farklı özgün içerikler nikah şekeri başlığı altında bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.