gelin çiçeği

Gelin Çiçeği

Düğünlerdeki en önemli geleneklerden biri olan gelin çiçeği yıllardan beri nikah sonrasında havaya atılmaktadır. Şanslı olan bir genç kız ise, bu çiçeği havada yakalayarak almaktadır. Geleneğe göre çiçek kime giderse, evlenme sırası o kişidedir. Genel olarak alınacak olan çiçekler, gelinlik modeline uygun olarak seçilmektedir.

Gelinler için her sezon yepyeni çiçek buketleri hazırlanmaktadır. Önemli bir gelin aksesuarı olan çiçeğin dışında gelin tacı da gelinlerin favorilerindendir. Taç takmak, çiçek buketi kadar geleneksel değildir. İsteğe göre takılabilir. Kır düğünü yapan kimseler, canlı çiçek modellerini tercih edebilmektedir. Gelin çiçeğinde bulunan aynı çiçeklerle kendinize özel bir taç da hazırlatabilmeniz mümkündür. Hazır gelin çiçeği modelleri 2018 seçenekleri arasından çiçeğinize en uygun tacı da seçebilirsiniz.

Gelin buket çiçekleri fiyat olarak düğün davetiyesi ile hemen hemen aynı fiyata denk gelebilmektedir. Davetiyeye harcadığınız para kadar, gelin buketine de bütçe ayırmanız gerekmektedir. Gelin çiçeği fiyatları, ne çok pahalı ne de çok ucuzdur. Sezonun trendlerini takip ederek, sitemizden bütçenize uygun bir gelin çiçek buketi seçebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.