erkek bebek magnetleri

Erkek Bebek Magnetleri

İster doğum gününde, isterseniz doğum öncesi etkinliklerde yada mevlüt için gelen misafirlerine dağıtabileceğiniz erkek bebek magnetleri bu başlık altında inceleyebilirsiniz. Bebek Şekeri modellerinde birçok seçenek mevcut: El emeği keçelerden, pleksilere, ahşap ve makrome ürünlerden diğer ürünlere kadar birçok seçenek mevcut.

Bebeğinizin için isterseniz resimli çerçeve plesksi yada keçe süsleri tercih edebilirsiniz. Çerçeve içerisine sizin göndermiş olduğunuz bebeğinizin yada çocuğunuzun resmi koyularak özel olarak poşetlenip adresinize gönderilmektedir. Aynalı ürünlerde püsküllü lazer kesim kumaş çiçekli sülemler ve renkli kurdelerle süslü organze bebek hediyelikleri mevcuttur.

Bebek Süsleri kolay ve hızlı yapılması nedeniyle hem ucuz hemde hızlı üretim yapılmaktadır. Birçok karakter ve modelin yapılması nedeniyle aynalı ürünler daha çok tercih edilmektedir. Keçe ürünler el emeği ve dikim işlerinin zaman alması nedeniyle biraz daha geç hazırlanmaktadır. Aynı şekilde makrome anahtarlık da el emeği ve işçilik fazlası nedeniyle teslim süresi daha geç olmaktadır.

Bunlara ek olarak ahşaptan üretilen hediyelik seçenekler de mevcuttur. Ahşap yakma ile elde edilen ve üzeri süslenerek sunulan kişiye özel birçok seçenek mevcuttur.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 ... 7
Toplam 179 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.