Erkek Bebek İçin 1 Yaş Doğum Günü Konsepti Fikirleri

Anne ve baba olamanın tadına yeni varmış çiftler için ilk yılda unutulmaz anlar vardır. Doğumundan sonra mevlüt ve hoşgeldin için özel günler ve etkinlikler daha yeni kutlanmışken bir de bakmışsınız bebeğiniz nerdeyse 1 yaşına basmış bile. Yaklaşan doğum günü için hazırlık yapmak gerek. Heleki erkek bebek için 1 yaş doğum günü konsepti fikirleri daha da zordur. Çünkü kızları allayıp süslemek kolay doğadaki nerdeyse her rengi uydurabilirsiniz. Aklınıza onlarca fikir bile gelebilir. Ama erkek bebekler için durum biraz farklıdır. Erkekler 1 yaş konsepti fikirleri kısıtlı olduğundan sizler için oluşturulmuş Erkek bebekler için kişiye özel fikirleri yazımızı oluşturduk. En çok aranan ve tercih edilen erkek konsepti temalarını derledik. Keyifle okumanızı dileyerek. Ufak bir de tavsiye girşi yapmayı gerek duyduk.

Parti için hazırlık yaparken "1 Yaş Doğum Günü Neler Yapılabilir?" yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. Bu yazıda parti için izleyeceğiniz yollar hakkında bilgi verilmektedir. Aynı zamanda ihtiyacınız olacak tavsiyeler içermektedir. Tüm erkek bebekler için oluşturulan konseptler içerisinde, kişiye özel olarak hazırlanmış; tabak, bardak, servis, peçete, pipet, davetiye, anı kartı, cupcake sargısı, su şişesi etiketi, meşrubat şişesi etiketi, 1 yaş panosu, banner-isimlik, büyük boy süsleme kürdanı, küçük boy süsleme kürdanı, Hediyelik ürünler(çubuk şeker, kavanoz ve şişe, lavanta kesesi, kokulu sabun koulu taş, hediyelik şeker poşeti hediyelik metal kutu ve daha birçok sçenek) yer almaktadır. Geçelim esas yazımızın konusuna. İşte ilk erkek bebekler için denizci konsepti.

Denizci 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Denizci 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Erkek bebek ile özdeşleşmiş, en çok aranan ve zirvesini kaptırmayan tema fikridir. O kadar çok tasarım çıkabilirki; Deniz feneri, deniz simidi, dümen, gemi, balina, balıklar, kaptan şapkası... daha birçok seçenek eklenebilir. Lacivert ve kırmızı renkleri ana renk olarak tercih ederek 1 yaş doğum günü konsepti fikrini oluşturduk. Karakter olarak deniz feneri ve deniz simidini tercih edildi. Lacivert baskın bir renk ve temanın büyük çoğunluğuna hakim olduğundan temaya farklılık vermesi ve uyumlu olduğu için denizci kırmızısı diyeceğimiz tonda kırmızı renk ekledik. Kişiye özel olarak hazırlanan bu temada resimli yada resimsiz seçenekler mevcut. Yani bebeğinizin resmi ile de baskı yaptırabilirsiniz.

Evinizde yaptığınız hazırlıkta en çok ihtiyaç duyacağınız; peçete, su şişesi ve meşrubat şişesi etiketi, süsleme kürdnaları büyük ve küçük boy masanızı nasıl süslemek isterseniz. Davetlileri davet etmek için davetiye ve parti sonunda hatıra olarak kalması için davetlilere yazdıracağınız anı kartları. Çünkü çocuklarınız onlar için yapılan bu partiyi büyük ihtimalle hatırlamayacak bu yüzden anı kartları onlar için eski hatırlamadıkları bugün için onlara hatıra olarak kalacaktır. Pasta ve ikram sunumları için tabak ve bardak tercih edebilirsiniz. Tabi güzel bir masa oluşturmak için fotoğaf çekimi yada selfie çekimlerde güzel arkaplanlar için banner isimlik ve panoyu d unutmamak gerek.

Uçan Balon 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Uçan Balon 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Çocuklar için hazırlanmış özgün tasarım balon karakterleri ile gökyüzü maviliğinde bulşan balonlar ve özel renklerle hazırlanmış balon teması 1 yaş doğum günü tercihinizi uçan balondan yana yapabilirsiniz. Hem kız hem de erkek bebekler için tercih edilebilir. Resimli seçeneğini de mevcuttur. Yani bebeğinizin resminin de olduğu konsepte dahil olduğu bir tema olarak düşünebilirsiniz.

Atlı Karınca 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Atlı Karınca Parti Malzemeleri

7'den 70'e eski günlerde herkes tarafından bililen hatta binilen bir eğlence aracı. Yıllar geçsede eski günleri kadar olmasada hala insanlar tarafından tercih edilmekte. Bizde bu nostaljiyi yaşatmak istedik. Atlı karınca küçükler hem çok renkli ve ilgi çekici hemde çok eğeleceli. Gerek kullanılan renkler gerekse atlı karıncaların şatafatlı görünümünü tasarım içine elimizden geldiğinde yansıtmaya çalıştık. Doğum günü partisinde eskiye gitmek isteyenler, bebekleri için hoş ve nostaljik bir konsept yapmak isteyenler için birebir.

Lunapark 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Lunapark Konseptli Parti Malzemeleri

En renkli en eğlenceli bebekleri için en uygun temlardan biri. Zaten lunapark demek çocuklar için eğlence anlamına geldiği için anne adayları tarafından da çokca tercih ediliyor. Kocaman renkli bir dönmedolap arkaplanda luanpark araçlarının yer aldığı mavi gökyüzü ve birçok rengin yer aldığı çok renkli ve eğlenceli erkek bebek konsepti. Bu temayı tercih edecekler için tavsiyemiz mavi ile uyumlu renkler ve süsleyecekleri masayı ona göre süslmeleri yönünde olacktır. Çünkü mavi gökyüzü yazı, mutluluğu ve huzuru çağrıştırır.

Tilki 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Tilki 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Tilki tasarım olarak her zaman aklı ve kurnazlığı çağrıştırsada böyle tasarımlarda daha çok masumiyeti ve güzelliği çağrıştırmaktadır. 1 yaşını dolduran bebeğiniz için temizliği sağlığı masumiyeti ve sevimliği çağrıştırdığından bu temayı size önermeyi uygun gördük. Hakim renkler yeşil ve tabiki tilkilerin güzel rengi turuncu. Erkek bebekler için konsept fikirler içinde en yeni ve özel olanlardan birisidir. Özgünlük arayanlar ve erkek bebekler için yakıştırılan renklerin dışına çıkmak isteyenler için uygun bir seçim. Arka planda turuncu ile uyumlu yeşil rengin hakim olduğu ve hoş görünümü ve sevimli bakışlı elinde balonları tutan tilkimiz ön planda yer alıyor. Bahçede yada açık alanlı mekanlarda partiler için uygun bir konsept seçimidir.

Parti Zamanı 1 Yaş Doğum Günü Konsepti


Parti Zamanı 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Sevimli hayvanlardan vazgeçemeyenler için hazırlanmış bir konsept. Çok renkli ve çok canlı tam bir renk patlaması. Kedi, ayı, aslan fil, fare ve tilki hepsi bir arada sevimli bir arkadaş grubu. Rengarenk bir parti konsepti isteyenler için uygun bir tercih.

Yaz Temalı 1 Yaş Doğum Günü Konsepti


Yaz Temalı Parti Konsepti

Tamda ismine göre bir tema. Bakınca ferçekten de yazı çağrıştırıyor diyeceksiniz. Kullanılan renkler yazın güneşin içinizi ısıtan cinsinden. Bunların yanında dondurmayı da eklediniz mi geresini siz düşünün. Aslında bu tema hem erkek hem de kız bebekler için hazırlanmış konseptir. Ama biz tercihimizi erkekten yana kullandık siz yinede kendi tercihinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Deniz Altı 1 Yaş Doğum Günü Konsepti


Deniz Altı Konsepti

Deniz altı bizim için her zaman ilgi çekici olmuştur. Aynı durum çocuklar için de geçerli. Çocuklar balık, kaplumbağa, ahtapot, deniz anası, deniz yıldızı ve balina gibi sevimli deniz canlılarının denizin altındaki görüntüsü ile doğum günlerini kutlayabilirler.

Payidar Temalı 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Payidar Temalı Parti Malzemeleri

Payidar isimli tasarımda ağırlıklı olarak siyah beyaz renkler yer almakta. Siyah ile beyazın yıllar geçsede vazgeçilmezliği yine ön planda. Bu renklerin yanında altın dokunuşlar ve altın rengininvurguları ile temayı daha da güzelleştirmiştir.

Temaları incelediniz ve seçimlerinizi yaptınız. Geriye sadece sipairşinizin size ulaşmasını beklemek kalıyor. Etkinliğiniz için hazırlıklarını yaparken davetliler için 1 yaş hediyelik almayı unutmayın. Gelenler için hoş bir hatıra niteliği taşıyan birçok 1 yaş hediyelik fikirlerini de inceleyebilirsiniz. Son olarak aşadağı da bazı temalarımızn videolarını inceleye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.