Düğün Davetiyesi Kraft İlkbahar

Ürün Kodu : DD-KRFIB
Fiyat
:
3,75 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Düğün Davetiyesi Kraft İlkbahar

  Bu davetiye söz, kına, nişan, nikah ve düğün davetiyesi olarak kullanılabilir.
  Sipariş verirken "Davetiye Metnini Giriniz" bölümüne istediğiniz davetiye içerik ve metinlerini yazmanız gerekmektedir. (Örn: gelin-damat isimleri, kişi isimleri, anne-baba isimleri, soyadlar, mekan, il-ilçe, saat, yazılmasını istediğiniz davet sözleri v.s. )
  Davetiyeler 14x20 cm ölçüsündedir.
  Davetiyeleri zarflı veya zarfsız olarak tercih edebilirsiniz.
  Görselde bulunan 5 farklı renkteki zarftan istediğinizi seçebilirsiniz. Zarf modelleri arasında fiyat farkı bulunmamaktadır.
  Davetiyelerde en düşük sipariş miktarı 30 adettir. "Adet" bölümünden istediğiniz davetiye miktarını, en az 30 adet olmak kaydıyla seçebilirsiniz.
  Tüm davetiye kategorilerinde (davetiyenin deseni ve yazı karakteri sabit kalmak şartıyla), istediğiniz davetiyeyi metin değişikliği yaparak, ihtiyacınız dahilinde kullanabilirsiniz. Örneğin, nişan davetiyesi bölümüne ait beğendiğiniz bir davetiyeyi, istediğiniz içerikleri girerek, düğün davetiyesi olarak kullanabilir; aynı şekilde beğendiğiniz bir düğün davetiyesini de nişan ya da kına davetiyesi olarak satın alabilirsiniz.
  Whatsapp veya mail yoluyla müşteriye gönderilerek onayı alınır. Daha sonra davetiye basım işlemine geçilir. Müşteriden davetiye onayı alınmadan üretime geçilmez. (Size göndereceğimiz davetiye görselini 24 saat içinde onaylmanız gerekmektedir.) 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.