Düğün Davetiyesi

Düğün Davetiyesi

Her kadın hayatının en özel günü için tüm ayrıntıların mükemmel olmasını ister. Nikah şekeri ayakkabısı, duvağı düğün mekanına kadar her detayın birbiri ile uyumlu ve şık olması çiftlerin en çok dikkat ettiği özelliklerin başında gelir. En önemli seçeneklerden biride özel tasarım modelleridir. Tarih belli olduktan sonra yapılacak işlerinden başında gelmekte ve yüzlerce model arasından seçimler yapmak çiftler için oldukça zor olmaktadır.

Renk, desen, yazı şekli gibi ayrıntıların yanında tasarım olarak her farklı konsepte özgü davetiye modelleri bulabilmek mümkün oluyor. Komik ve esprili tasarımlar insanların yüzünü güldürmektedir. Eğlenceli ve keyifli modellerin yanında şık, sade ve size özel pek çok tercih bulunuyor. Zarflı davetiyeler en klasik tasarımlar arasında yer alıyor. Bu tarz sade modellerde çiçek temaları çok beğeniliyor. Bu şekilde ürün seçenekleri mevsimbahar.com adresinde çok geniş bir ürün yelpazesi ile yer alıyor.

Mor sümbüller, kırmızı gelincikler, beyaz papatyalar, rengarenk laleler ile kendinize has seçimler yada gelin çiçeği ile uyumlu yapabilirsiniz. Tasarımlar genelinde ana tema beyazdır. Ancak bazı modellerde siyah gibi çok orijinal renkler yer alıyor. Üzerine beyaz yazılar ile tasarım tamamlanıyor. Çerçeveler halinde hazırlanan tasarımların yanında çiçek motifleri kenarlık olarak ta kullanılabiliyor.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 69 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.