Her kadın hayatının en özel günü için tüm ayrıntıların mükemmel olmasını ister. Şekerinden ayakkabısına, duvağından düğün mekanına kadar her detayın birbiri ile uyumlu ve şık olması çiftlerin en çok dikkat ettiği özelliklerin başında gelir. En önemli seçeneklerden biride davetiye modelleridir. Tarih belli olduktan sonra yapılacak işlerinden başında gelmekte ve yüzlerce model arasından seçimler yapmak çiftler için oldukça zor olmaktadır. Renk, desen, yazı şekli gibi ayrıntıların yanında tasarım olarak her farklı konsepte özgü modeller bulabilmek mümkün oluyor.

 Düğün Davetiye Modelleri 2018

            Komik ve esprili tasarımlar insanların yüzünü güldürmektedir. Eğlenceli ve keyifli modellerin yanında şık, sade ve size özel pek çok tercih bulunuyor. Zarflı modeller en klasik tasarımlar arasında yer alıyor. Bu tarz sade modellerde çiçek temaları çok beğeniliyor. Bu şekilde ürün seçenekleri mevsimbahar.com adresinde çok geniş bir ürün yelpazesi ile yer alıyor. Mor sümbüller, kırmızı gelincikler, beyaz papatyalar, rengarenk laleler ile kendinize has seçimler yapabilirsiniz. Genel olarak ana tema beyazdır. Ancak bazı modellerde siyah gibi çok orijinal renkler yer alıyor. Üzerine beyaz yazılar ile tasarım tamamlanıyor.

            Çerçeveler halinde hazırlanan tasarımların yanında çiçek motifleri kenarlık olarak ta kullanılabiliyor. Bisikletler, deniz kabukları ile hazırlanan çerçeveler ile de çok hoş modeller ortaya çıkmaktadır. Zarfsız modellerde ise birbirini tamamlayan iç ve dış konseptler kullanılıyor. Kraft tasarımlar üzerinde sarı sarmaşıklarla zarf tamamlanıyor. Ya da ürünler üzerinde siyah bir kemer üstünde küçük bir kurdele zarif bir kullanım elde etmenizi sağlayabilir. Son dönemlerde eskitme tarzında modeller üzerinde ip bağlı modellerde tercih edilebiliyor. Küçük kurdelelerle çok tarz olabiliyor. Özellikle dantelli kemerler otantik havalar katmaktadır. Daha kalın bir kurdele ile hediye paketi şeklinde davetiye seçenekleri hazırlanabiliyor.

            Kurdaleli modeller arasında zarflar dışından paketlemelerde yapılabiliyor. Kurdele sadece davetiyenin köşesinde olabilir. Ya da yuvarlak bir detay üzerinde gelin ve damadın ismi kullanılarak çok daha hoş bir konsept ortaya çıkarılabilir. Sıra dışı ve otantik tarzları ile hasır modeller asil bir duruş sergilemektedir. Kapaklı olarak tercih edilen modellerde farklı bir kullanımdır. Kapaklar açıldığında birbirini tamamlayan temalar içerisinde bir model oluşuyor. Bu çiftler için çok özel sunumlar olabiliyor. İpli modellerde çok şık tasarımlar içeriyor. Hasır tarzı renkleri ile tasarımlar çiftlerin sevdikleri için hazırladıkları harika sunumlar olabiliyor.

 Ucuz Düğün Davetiyesi

            Ekonomik özelliklerde davetiye seçimleri için yüksek sayıdaki siparişler gerekli olabiliyor. Sayı arttıkça çok daha ekonomik aralıklarda şık modeller tercih etmeniz mümkün olabilmektedir. Gelinler için önemli bir ayrıntıda gelin tacı olmaktadır. Gelinliği tamamlayan tasarımlarda tercih edildiğinde gelinleri daha şık ve zarif prenseslere çevirebiliyor. Beyaz ve krem renklerindeki çiçekler hem kınalarda da kullanılabilmektedir. Gelinler içinde gelinliklere uygun olarak kullanılabiliyor. Ancak rengârenk taçlarda çok şık tamamlayıcılar olabiliyor.

            Özellikle kır düğünlerinde çiçekli taçlar gelinlere çok yakışıyor. Deniz kenarında bir düğün organizasyonu var ise de çok birbirinden şık gelin tacı modelleri ile çok şık gelinler olabilirsiniz. Gelinlik konseptlerine uygun olarak tercih edilebilecek bu taçlar kına nişan gibi organizasyonlarda düğünlere gelen minik prensesler içinde kullanılabiliyor. İncili modeller ise daha göz alıcı gelinlerin tercih edebileceği en şık tasarımlar arasında yer alıyor. Canlı çiçek görünümde ola birinci kalite yapay malzemelerden oluşturulan pembe tomurcuklar ve güllerden oluşan modeller hazır metal taçlar üzerinde kullanılmaktadır.

            Genel olarak kullanılan çiçekler yurt dışında ithal ediliyor. Esnek yapıları ile baş çevresine göre şekil alan taçlar kolay bir kullanımlara sahiptir. Bu modeller kına, nedime, lohusa tacı olarak kullanıma da oldukça uygundur. Türbanlı tasarımlarda da aksesuar olarak şık bir şekilde kullanılabilir. Özellikle fotoğraf çekimlerinde çok ideal kullanımlar oluşturuyor. Taçlar özel olarak hazırlanmaktadır. Pembe ya da kırmızı olarak gül ya da eren güller kullanılabiliyor. İncili modellerde taş inciler kullanılan modeller il işçiliği ile hazırlanıyor. Gelinlere prenses temalı bir konsept hazırlamak için gelin çiçeği tasarımları kullanılabiliyor.

 Düğün Davetiyesi Fiyatları

            Hayatınızın en anlamlı gününe sevdiklerinizi de özel bir şekilde davet etmek istersiniz. Ancak bu dönemde pek çok masraf ile karşılaşan çiftler en uygun seçeneklerden yana tercihler kullanmak isteyebilir. Farklı modeller arasından seçimler yaparken sade, kendi tarzlarını yansıtan seçimler yapabilmeleri mümkündür. Davet için öncelikle düğünün temasını belirlemeniz önemlidir. Bu alanda mevsimbahar.com adresi üzerinde pek çok model bulabilirsiniz. Bahar, kış, yaz düğünlerine özel konseptlerde modeller arasından seçimler yapılabilir. Teknolojinin gelişmesi ile dijital baskı kalitesinde çok farklı tasarımlar çok ekonomik fiyat aralıklarda sunulabiliyor. Çiftler bu geniş ürün yelpazesi içerisinde çokça kararsız kalabilir.

            Ekonomik fiyat aralıklarında kaliteli modeller ile şık seçimler yapılabilir. Davet kartlarında düğünün yeri, zamanı, mekanı hakkında açıklayıcı bilgiler bulunmalıdır. Ve en az düğünden 3 ay önce davetli listesi hazırlanarak bu hazırlığın tamamlanması önemlidir. Fiyatların belirlenmesi için sayının belli olması önemlidir. Sayı arttıkça toptan indirim oranları da artabilir. BU nedenle daha ekonomik fiyatlar alabilmek için ihtiyaçlarınıza uygun toptan fiyat araştırmaları yapabilirsiniz. Zarflı ya da zarflı olarak modeller arasından kendi tarzınıza en uygun seçimler yapılabilir.

            Koyu renkler tercih edildiğinde beyaz ve pembe gibi açık renklerle okunaklı ve hoş tasarımlar oluşturulabilir. Kalp kabartmaları, hasır ipli, katlanabilir, çiçek desenleri ile çok farklı alternatifler bu kapsamda değerlendirilebilir. Sade ama şık seçimler yaparak bu alandaki masraflarınızı yarıya indirebilir, bu kapsamda pek çok modeli mevsimbahar.com adresi üzerinde bulabilirsiniz. Modeller üzerindeki metinlerin uzunluğu da fiyatı artırmaktadır. Bu nedenle kendinizi anlatan kısa ve özlü sözler ile davetiyelerinizin hazırlanması daha ekonomik aralıklarda olacaktır.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 77 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.