doğum panosu

Doğum Panosu

Her yıl doğum kutlamaları için hazırlanan minik sürprizlerden biri de doğum panosu olmaktadır. Annelerin mutlaka yaptırdıkları bu panolar yıllarca saklanacak hoş birer süs şeklinde tasarlanmaktadır. Doğum panosu üzerine renkli kurdele veya iplerle bebeğin adı, saati ve tarihi, boyu ve kilosu gibi bilgiler işlenerek el emeği kanaviçe şeklinde hazırlanan çeşitleri bulunmaktadır.

Doğum Panosu Modelleri

Takvim yaprağı gibi özel tasarım olan ve ya alt alta bilgilerin renklendirilerek hazırlandığı doğum panosu modelleri arasında seçim yapmak zordur. Şerit halinde ip ve mandallarla resimlerin bir araya getirilerek oluşturulduğu panolar doğum günü süsleri olarak da kullanılabilir. Mükemmel bir kompozisyon ile hazırlanmış süsler enerjik bir hava yaratmanızı sağlamaktadır.

Doğum Panosu Fiyatları

Anne ve babaların en duygusal günlerinden biri de bebeklerinin 1 yaş doğum günü olmaktadır. Misafirlerin ve ailenin ilgi odağı bebeğiniz için bugün her şeyin mükemmel olmasını isterler. Anneler doğum panosu fiyatları araştırması yaparak 59- 100 TL arasında değişen tasarımlara göre fiyatlara da kolayca ulaşabilmektedirler.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.