Partilerin konseptini ön plana çıkartan en büyük etkenlerden biri parti içerisinde kullanılacak olan süslemelerdir. Süslemeler partinin daha güzel ve eğlenceli bir şekilde geçmesini sağlamaktadır. Eğlenceli süslemeler doğum günü ve diğer özel günlerin akılda kalabilmesini sağlamaktadır. Anıyı göz önünde tekrar tekrar canlandırabilecek nitelikte olan süslemeler site içerisinde satışa sunulmaktadır. Girişte görülecek olan afişler de site içerisinde yer almaktadır. Bu afişlerden en çok tercih edilen ise begonya banner afiş ürünüdür. Her harfi ayrı tutan ve banner şeklinde görünen afiş büyük harflerle hazırlanmıştır. Bu harfler kişilerin isteklerine göre hazırlanmakta ve satışa sunulmaktadır. İsimlerin söylenmesi halinde afiş hazırlanmaktadır. Boyut ise her insanın görebileceği niteliktedir. Böylelikle müşteriler partiyi tekrardan hatırlatacak ve bir sonraki partide tekrardan kullanabileceği bir ürün satın alacaktır.

 Partiler içerisinde şeker ikramında bulunmak isteyen kişiler genellikle şekerin tasarımına ve lezzetine önem vermektedir. Sitemiz içerisinde yer alan bebek şekeri kategorisinde en güzel şeker alternatifleri bulunmaktadır. Yeni doğan bebeklerin yaş veya diğer merasimlerin kutlamak için ve o günü en güzel şekilde temsil edecek tasarımlar yer almaktadır. Bu tasarımların kurdeleli, kraft, şişe ve karton gibi alternatifleri bulunmaktadır. Bu alternatifler arasında en çok şişe tasarımı tercih edilmektedir. Kahve şişesi bu tasarımda kullanılıp, şişenin üzerine isim yazılabiliyor. Şişenin birden fazla seçeneği bulunduğundan dolayı içindeki şekerleri de seçebilmek mümkündür. Şekerler arasında onlarca alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifler sayesinde her müşteri kendine göre bir seçim yapabiliyor.

 Doğum Günü Süsleri

 Doğum günlerini en eğlenceli şekilde geçirebilmeyi sağlamak için süslemelerin güzel bir şekilde tercih edilmesi gerekmektedir. Bu tercihi yapabilmek için sitenin doğum günü süsleri kategorisine göz atmak yeterli olacaktır. Mor ve Mint Büyük Boy Kürdan en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Yeni doğan bebeklerin merasimlerini kutlamak amacıyla kullanılan kürdanların üzerine yazı ve fotoğraf eklenebilmektedir. Fotoğrafın daire şeklinde görünmesi ve bu kürdanların masa dekorasyonlarında kullanılması partinin en güzel şekilde görünmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca bu kürdanlar paket şeklinde satışa sunulmaktadır. 10'lu ve daha fazla seçeneği olan paketlerin fiyatı da en uyguna indirgenmiştir.

 Metalik beyaz balon ve diğer balon alternatifleri de site içerisinde yer almaktadır. Parti malzemeleri arasında en çok tercih edilen balonların paket seçenekleri bulunmaktadır. Paketlerin renk seçenekleri ve adet tercihi bulunmaktadır. Böylelikle kullanıcılar istediği şekilde malzemelerini tamamlayabilmektedir. Yeni doğan bebekler için hoş geldin oğlum doğum panosu temalı balon alternatifleri de bulunmaktadır. Balonların üzerine istenilen yazılar yazılabiliyor. Balonların renk alternatifi birden fazla olduğundan dolayı anne ve babalar kolay bir şekilde tercih yapabilmektedir. Balonların yanı sıra malzemeler arasında peçeteler de bulunmaktadır. Peçetelerin mavi ve pembe renkleri yeni doğacak olan çocuğun cinsiyetine uygun tasarlanmıştır. Bu tasarımın yüksek kalite standardına sahip olması fiyatını etkilememektedir.

 Çocuk Doğum Günü Süsleri

            Çocukların mutlu olmasını sağlayan ve özel günlerini en eğlenceli şekilde geçirmesine olanak tanıyan tüm malzemeler sitemiz içerisinde yer alıyor. Bu ürünlerin arasında balon, kürdan ve fotoğrafların konulabileceği diğer ürünler bulunuyor. O güne özel olan bardakların tasarımları da profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Böylelikle müşterilerimize en iyi tasarımlar sunuluyor. O günü en iyi şekilde ifade edecek ürünlere ulaşabilmek için doğum günü süsleri kategorisine göz atmak yeterli olacaktır. Kategori içerisinde yer alan malzemelerin bazı kısımları müşterilerin isteklerine ve günün önemine göre düzenlenebiliyor. Böylelikle müşteriler istedikleri tasarıma kısa süre içerisinde ulaşıp, uygun fiyatla bu tasarımı satın alabiliyor.

 Süslerin hazırlanma süreci müşterilerimizin aciliyet durumuna göre hızlanıyor. Böylelikle müşterilerimiz özel güne çok kısa bir süre kala sipariş verip, o güne siparişlerini yetiştirebiliyor. Hazırlanma süreci başlamadan önce müşteriler istedikleri şekilde bazı kısımları tekrardan düzenleyebiliyor. Böylelikle düşüncelerin değişimlerine de önem vermiş bulunuyoruz. Site içerisinde yer alan süsleme ve diğer malzemeler tamamen özgün bir tasarıma sahiptir. Kendi oluşturduğumuz tasarımlar sayesinde müşterilerimize benzersiz tasarımlar sunuyoruz.

            Böylelikle daha önce bir yerde kullanılmayan tasarımları müşterilerimize ulaştırıyoruz. Hazırlanma süreci içerisinde ekstra siparişler de verilebiliyor. Bu siparişler aynı zamanda hazırlanıp, adrese teslim edilebiliyor. Birçok firmanın kullandığı aynı tasarımları sitemiz içerisinde bulundurmayıp, daha kaliteli hizmet verdiğimizi tüm kullanıcılarımıza gösterip, farkımızı ortaya koyuyoruz.

 Doğum Günü Süsleme Malzemeleri

            Doğum günlerini en eğlenceli şekilde geçirip, o günün ne kadar özel olduğunu gösterebilmek için kullanılacak olan malzemeler özenle seçilmelidir. Bünyemizde bulundurduğumuz tüm malzemeler o güne özel bir şekilde hazırlanıp, kişinin ismine ve şahsına göre hazırlanıyor. Fotoğraf ve notları kişisel eşyaların üzerine ekleyerek günün en güzel şekilde geçmesini sağlıyoruz. Mevsimbahar.com olarak sunduğumuz kürdan tasarımlarında kovboy, masal diyarı, bebek zürafa, parti zamanı gibi alternatifler bulunuyor. Kürdanların yanı sıra banner afişlerin renk ve tasarım alternatifleri de bulunuyor. Arı, uğur böceği, minik kuş, hoş geldin bebeğim temalı afişleri de bünyemizde bulundurarak çeşit zenginliğini tüm müşterilerimize yaşatıyor ve uygun fiyatla sunuyoruz.

 Süslemeleri hazırlarken en kaliteli ve en sağlam malzemeleri kullanıyoruz. Böylelikle süslemelerin sürekli kullanılmasını ve bir hatıra olarak saklanmasına olanak tanıyoruz. Özel günlere verdiğimiz değeri müşterilerimize gösterip, en kaliteli ürünleri bünyemizde bulunduruyoruz. O gün yenilebilecek ve ikram edilebilecek şekerleri de satışa sunuyoruz. En çok tercih edilen kurabiye ağacı adlı ürünümüzü de o güne özel bir şekilde hazırlayıp, özel bir kutuyla müşterilerimize teslim ediyoruz.

            Kurabiyenin sahip olduğu lezzet damakta kalıcı bir tat bırakıyor ve müşterilerimiz normal günlerde de bu kurabiyeyi tercih edebilecek seviyeye geliyor. Tüm bunların yanı sıra kişinin hangi yaşa girdiğini folyo balon gümüş ve altın ürünüyle gösterebilirsiniz. Bu ürün kutlama yerinin her yerinde kullanılabilir.

 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 170 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.