doğum günü davetiyesi

Doğum Günü Davetiyesi

Son zamanlarda oldukça rağbet gören 1 yaş konsepti bebekler için hazırlanmış masa süsleme parti malzemelerinin yer aldığı kişiye özel ürünler sunan parti seti olarak satılmaktadır. Bu ürünlerin sade uygun fiyata birçok çeşidi bulabileceksiniz. 1 yaş konsepti kız çocukları için pembe ve puantiyeli ağrılıklı. Renk ve ürün seçenekleri ile parti malzemelerini bir arada inceleyebileceksiniz. İster aile arasındaki kutlamalar, isterseniz geniş katılımlı dost, komşu ve akraba beraber kutlamak için onlarca paket çeşidinden birini seçebilirisiniz.

1 yaş parti paketleri ve süsleri içerisindeki ürünler: Kurabiyeleri, şekerleri, hediyeleri ve daha birçok ürünü asabileceğiniz kurabiye ağacı. Cakepops, şekerler, çikolatalar, marshmelon ve kürdanlı sunumlarınızı yapabileceğiniz galvaniz kova. Pembe, mavi, beyaz, altın gümüş vb. birçok renkte ürün görüntüleyebileceğiniz. Altın ve gümüş renkte 1 yaş rakam folyo balon. Karton tabaklar ve bardaklar. Şeker, lokum, kurabiye, çerez, patlamış mısır ve dondurma sunumlarında kullanılabilecek çok amaçlı kase. Plastik parti bardağı ayaklı.

Bebeğinize özel poster ve afiş doğum gününde ona özel resimli ve resimsiz panolar. Kız çocukları için hazırlanmış 1 yaş konsepti temalaı partilerde ve kutlamalarınızda aradığınızı tüm parti malzemelerini tek çatı altında bulabileceğiniz adres.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.