Davetiye

Davetiye

Yıllarca hayalini kurduğunuz kusursuz bir düğün için mükemmel bir davetiye seçimi yapmanız gerekmektedir. Hem heyecanlı hem de zor bir sürecin içinde olduğunuzun farkına vardığınızda bizler yanınızda olacağız. En mutlu gününüzde endişe ve paniğe yer vermemeniz için sizi yansıtacak ve her zamanki gibi tarzınızdan ödün vermeyeceğiniz mükemmel bir tasarıma sahip olan davetiye avuçlarınızda olacaktır.

Davetiye Örnekleri

Bugüne kadar biriktirip sakladığınız evet işte bu olmalı dediğiniz tüm detayları bir arada bulabileceğiniz, hayatınızın en güzel gününe misafirlerinizi davet etmek için göndereceğiniz zarif ve değişik düğün davetiye seçenekleri beğenilerinize sunulmaktadır. Diğerlerinden farkımız tamamen sizin ne istediğinize odaklanarak yepyeni bir tasarım ortaya çıkarmamız olmaktadır.

Davetiye Fiyatları

Düğününüzün her detayını davetiyelerinizde yansıtmayı unutmadan memnun kalacağınız sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız. Kombin şeklinde hazırlayacağımız nikah şekeri ve düğün davetiyeniz birbirine benzer materyaller kullanılarak tamamlanmaktadır. Kalıcı ve dekorasyonun bir parçası olacak nikah şekerleri binlerce tasarım arasında seçilmekte veya size özel hazırlanmaktadır.

Davetiye Çeşitleri

Yaz ve ilkbahar aylarında yapılması düşünülen düğünler için davetiye ilkbaharı yansıtan gökkuşağının muazzam renklerine yer verilmektedir. Koyu renklerden tamamen uzak, sıkıcı ve iç karartan tasarımların yanı sıra yüzünüzde tebessüm oluşturacak ışıl ışıl parlayan davetiyelere göz atmalısınız.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 200 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.