Davetiye

Davetiye

Yıllarca hayalini kurduğunuz kusursuz bir düğün için mükemmel bir seçim yapmanız gerekmektedir. Hem heyecanlı hem de zor bir sürecin içinde olduğunuzun farkına vardığınızda bizler yanınızda olacağız. En mutlu gününüzde endişe ve paniğe yer vermemeniz için sizi yansıtacak ve her zamanki gibi tarzınızdan ödün vermeyeceğiniz mükemmel bir tasarıma sahip olan ürünler avuçlarınızda olacaktır.

Bugüne kadar biriktirip sakladığınız evet işte bu olmalı dediğiniz tüm detayları bir arada bulabileceğiniz, hayatınızın en güzel gününe misafirlerinizi davet etmek için göndereceğiniz zarif ve değişik düğün seçenekleri beğenilerinize sunulmaktadır. Diğerlerinden farkımız tamamen sizin ne istediğinize odaklanarak yepyeni bir tasarım ortaya çıkarmamız olmaktadır.

Düğününüzün her detayını yansıtmayı unutmadan memnun kalacağınız sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız. Kombin şeklinde hazırlayacağımız nikah şekeri ve düğün birbirine benzer materyaller kullanılarak tamamlanmaktadır. Kalıcı ve dekorasyonun bir parçası olacak nikah şekerleri binlerce tasarım arasında seçilmekte veya size özel hazırlanmaktadır.

Yaz ve ilkbahar aylarında yapılması düşünülen düğünler için ilkbaharı yansıtan gökkuşağının muazzam renklerine yer verilmektedir. Koyu renklerden tamamen uzak, sıkıcı ve iç karartan tasarımların yanı sıra yüzünüzde tebessüm oluşturacak ışıl ışıl parlayan örneklere göz atmalısınız.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6
Toplam 141 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.