Blog Sayfa 2

Bebek Çikolatası Seçenekleri
26 Ocak 2019

Çikolatalar bir çok anne adayı tarafından sıkça tercih edilmekle beraber onlar tarafından çokça beğeniliyor. Bu kadar çoksevilmesinin nedeni aslında bu küçük ikramlıkların hem tad olarak hem de görüntü olarak oldukça tamin edici olması. Bunun yanında bebeğin ismine özel olması bir diğer neden. Bebek çikolatasında kullanılan çikolata markasının yıllardır bu işte en iyilerden biri olması ve daima taze ürünün gönderiliyor olması bir diğer neden. Ayrıca yeni nesil süsleme şekli olan pleksi de bebek çikolatası modellerinde ikinci en çok tercih edilenler arasında.

En Beğenilen Bebek Şekeri Modelleri
24 Ocak 2019

Bebek doğumundan, 1 yaş gününe, doğum gününe varıncaya kadar birçok alanda hediyelik olarak dağıtılan günün anlam ve önemi aynı zamanda insanların yıllarca hatıra olarak saklayabilecekleri bebek şekeri yıllar geçtikce daha da aranır ve davetlerde hatıra olarak dağıtılır oldu. Böyle olunca eski tasarımların yerini yenilere bırakmak zorunda kaldı. 2019 yılının en yeni ve özgün hiçbir yerde bulamaycağınız modelleri sizler için derledik. Yapacağınız davetlerde bu modelleri incelemeden karar vermemenizi öneririz. En yeni bebek şekeri modellerini bu başlık altında inceleyebilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Neler Yapılır
23 Ocak 2019

Bebek sahibi olmak dünyada en güzel duygulardan biri hiç şüphesiz. Anne ve babalar olarak onlar için hep en iyisini istemişizdir. Daha doğduğuda; ilk günden ilk haftası ilk ayı derken ilk yaşını nerdeyse doldurmak üzere. 1 yaş doğum günü geldi ve yaklaştı bile. Şimdi hem onun için hemde kendiniz için unutulmaz bir parti düzenlemenin vakti. Bütçeniz yüksek yada düşük olsun farketmez sizler için hazırladığımız bu yazıda 1 yaş doğum günü neler yapılabilir? sorusunun cevabını herkes için vermeye çalıtık. Sizlerde bütçenize uyan basit ama şık ve daha gösterişli 1 yaş doğum günü masası hazırlayabilirsiniz. Basit dokunuşlarla harikalar oluşturabilrisiniz.

nikah şekeri seçimi için öneriler
22 Ocak 2019

Nikah şekeri evlilik veya özel zamanlarda dağıtılan ve törenlerde gelen davetlilere verilen anı niteliğinde süs eşyasıdır. Aslında evlenen kişilerin davetlilere o güne ait bir anı bırakmak istemesidir. Evliliklerin olmazsa olmaz adetlerinden olan nikah şekeri günümüzde içerik olarak değişiklik gösterse de törenlerde, nikah veya evliliklerde verilme amacı aynıdır. Badem şekerleriyle klasik gelin damat figürüyle sunulurken alternatiflerde günümüzde nikah şekeri olarak üstünde o güne ait tarihle sunuluyor.

bebek çkolatası nedir
16 Ocak 2019

Son yıllarda çokca karşılaştığınız ismini duyunca sempati ile bakılan insanda merak uyandıran bebek çikolatası, isminden anlaşılacağı gibi sadece bebekler için değil, doğacak bebeğinizi için yapacağınız özel etkinliklerde, doğumdan sonra hastane odasında gelen misafirlere ikram edebileceğiniz, birbirinden leziz, kişiye özel olarak hazırlanabilen özel karton yada metal kutu ile satılan özel tasarım çikolatalardır. Tabi bebek çikolatası ününü aşınca sadece bebekler için olmaktan çıkıp doğum günü, parti ve istediğiniz özel günler için hazırlanır hale gelmiş. İsminden de anlaşılacağı gibi bebek çikolatası önemini korumuş ve şu günlerde özel günlerde insanlara ikram edilebilceğiniz onlarca ceşidi ile hem özel ve özgün olması hem kolay, pratik ve uygun fiyatlı olması, aynı zamanda misafir yada davetliler için ikram edilebilinecek hoş bir tad olması açısından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

1 Yaş Doğum Günü Masa Süslemesi
2 Aralık 2018

Zaman ne kadar da çabuk geçiyor. Onu ilk kez elinize aldığınızda ne kadar da heyecanlanmıştınız. Heyecanla yavaş yavaş büyüyüşünü izlediniz. Mevlüdü, 6 ay kınası derken bir yaş doğum günü yaklaştı bile. Tabiki her anne gibi sizde en güzel partiyi yapmak isteyeceksiniz. Peki hazır mısınız? Doğum gününde hangi parti malzemelerini kullanabileceğinizi biliyor musunuz? 1 yaş doğum günü masa süslemesi, sıradışı fikirleri ve konseptleri sizler için hazırladık. Bebeğiniz erkek yada kız olsun farketmez sizin için hazırladığımız rehber olma niteliğindeki yazımız ile, parti malzemeleri ve 1 yaş doğum günü fikirleri oluşturmada size yardımcı olmayı amaçladık. Sizde seçim yaparken size uygun olan ve yapmayı planladığınız partinizi çok daha uygun fiyata ve gösterişli hale getirebilirsiniz.

bebek şekeri modelleri 2020
1 Aralık 2018

Sonunda yıllarca hayalini kurduğunuz o muhteşem düğün gününüz geldi çattı. Evlendikten sonra hayatınıza giren bir bebek belki de düğününüzden dahi daha özel hissettirecek. Birden tüm hayatınızı ona göre şekillendirme ihtiyacı duyarsınız. Özellikle anneler babalardan çok daha heyecanlıdır. Daha o dünyaya gelmeden tüm hazırlıkları tamamlanır, ihtiyaç olsun veya olmasın hevesle herşey alınır. İlk çocukta anneler onlar için tüm organizasyonları da yapmak ister. Hamilelikte ile başlayan organizasyonlar, bebek doğduktan sonra hastane odası süslemesi, evde doğum odası süslemesi, mevlüdü, 6 ay kınası, diş buğdayı ve 1 yaş partisi ile devam eder. Bu partiler her yıl doğum tarihinde tekrarlanan 2 yaş partisi ve 3 yaş partisi olarak devam eder. Tüm bu parti ve organizasyonlarda bebek şekeri süslemenin dahi önüne geçerek büyük bir önem arz eder. Annelerin en ince ayrıntısına kadar her şeyi planladığı bu özel günlerde misafirleri memnun etmek için hazırlanan ikramlık bebek şekerleri son dönemde oldukça popüler.

Bebek Çikolatası Nereden Alınır?
20 Kasım 2018

Yeni bir hayata "merhaba" diyecek bir bebek bekliyorsunuz. Onun için tüm hazırlıkları aylar öncesinde yaptınız. Yenidoğan ihtiyaçları olarak zıbın, battaniye ve alt açmalardan krem ve şampuanlara, hastane çantası hazırlıklarından emzirme ürünlerine kadar birçok şeyi ayrıntısına kadar düşündünüz.

2020-davetiye-modelleri.jpg (79 KB)
04 Eylül 2018

Hayatınızın en özel günlerinde arkadaşlarınızı ve diğer yakınlarınızı yanınızda görmek istersiniz. Davetiye, bu güzel ve özel günlerinizde kullanacağınız zarif bir çağrıdır. Düğün, nişan gibi törenlerin yanı sıra doğum günü, sünnet gibi davetlerinizde de kullanabileceğiniz davetiye modelleri, kategori kapsamında sizler için sunuluyor. Birbirinden anlamlı ve şık davetiye çeşitleri arasından kendinize en uygun olan modelleri kolaylıkla seçebilirsiniz.

12
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.