Blog

2019 Davetiye Modelleri
04 Eylül 2018

Hayatınızın en özel günlerinde arkadaşlarınızı ve diğer yakınlarınızı yanınızda görmek istersiniz. Davetiye, bu güzel ve özel günlerinizde kullanacağınız zarif bir çağrıdır. Düğün, nişan gibi törenlerin yanı sıra doğum günü, sünnet gibi davetlerinizde de kullanabileceğiniz davetiye modelleri, kategori kapsamında sizler için sunuluyor. Birbirinden anlamlı ve şık davetiye çeşitleri arasından kendinize en uygun olan modelleri kolaylıkla seçebilirsiniz.Bebek Çikolatası Nereden Alınır?
20 Kasım 2018

Yeni bir hayata "merhaba" diyecek bir bebek bekliyorsunuz. Onun için tüm hazırlıkları aylar öncesinde yaptınız. Yenidoğan ihtiyaçları olarak zıbın, battaniye ve alt açmalardan krem ve şampuanlara, hastane çantası hazırlıklarından emzirme ürünlerine kadar birçok şeyi ayrıntısına kadar düşündünüz.

Bebek Şekeri Modelleri ve Hediyelikleri 2019
1 Aralık 2018

Sonunda yıllarca hayalini kurduğunuz o muhteşem düğün gününüz geldi çattı. Evlendikten sonra hayatınıza giren bir bebek belki de düğününüzden dahi daha özel hissettirecek. Birden tüm hayatınızı ona göre şekillendirme ihtiyacı duyarsınız. Özellikle anneler babalardan çok daha heyecanlıdır. Daha o dünyaya gelmeden tüm hazırlıkları tamamlanır, ihtiyaç olsun veya olmasın hevesle herşey alınır. İlk çocukta anneler onlar için tüm organizasyonları da yapmak ister. Hamilelikte ile başlayan organizasyonlar, bebek doğduktan sonra hastane odası süslemesi, evde doğum odası süslemesi, mevlüdü, 6 ay kınası, diş buğdayı ve 1 yaş partisi ile devam eder. Bu partiler her yıl doğum tarihinde tekrarlanan 2 yaş partisi ve 3 yaş partisi olarak devam eder. Tüm bu parti ve organizasyonlarda bebek şekeri süslemenin dahi önüne geçerek büyük bir önem arz eder. Annelerin en ince ayrıntısına kadar her şeyi planladığı bu özel günlerde misafirleri memnun etmek için hazırlanan ikramlık bebek şekerleri son dönemde oldukça popüler.

1 Yaş Doğum Günü Masa Süslemesi
2 Aralık 2018

Zaman ne kadar da çabuk geçiyor. Onu ilk kez elinize aldığınızda ne kadar da heyecanlanmıştınız. Heyecanla yavaş yavaş büyüyüşünü izlediniz. Mevlüdü, 6 ay kınası derken bir yaş doğum günü yaklaştı bile. Tabiki her anne gibi sizde en güzel partiyi yapmak isteyeceksiniz. Peki hazır mısınız? Doğum gününde hangi parti malzemelerini kullanabileceğinizi biliyor musunuz? 1 yaş doğum günü masa süslemesi, sıradışı fikirleri ve konseptleri sizler için hazırladık. Bebeğiniz erkek yada kız olsun farketmez sizin için hazırladığımız rehber olma niteliğindeki yazımız ile, parti malzemeleri ve 1 yaş doğum günü fikirleri oluşturmada size yardımcı olmayı amaçladık. Sizde seçim yaparken size uygun olan ve yapmayı planladığınız partinizi çok daha uygun fiyata ve gösterişli hale getirebilirsiniz.

bebek çkolatası nedir
16 Ocak 2019

Son yıllarda çokca karşılaştığınız ismini duyunca sempati ile bakılan insanda merak uyandıran bebek çikolatası, isminden anlaşılacağı gibi sadece bebekler için değil, doğacak bebeğinizi için yapacağınız özel etkinliklerde, doğumdan sonra hastane odasında gelen misafirlere ikram edebileceğiniz, birbirinden leziz, kişiye özel olarak hazırlanabilen özel karton yada metal kutu ile satılan özel tasarım çikolatalardır. Tabi bebek çikolatası ününü aşınca sadece bebekler için olmaktan çıkıp doğum günü, parti ve istediğiniz özel günler için hazırlanır hale gelmiş. İsminden de anlaşılacağı gibi bebek çikolatası önemini korumuş ve şu günlerde özel günlerde insanlara ikram edilebilceğiniz onlarca ceşidi ile hem özel ve özgün olması hem kolay, pratik ve uygun fiyatlı olması, aynı zamanda misafir yada davetliler için ikram edilebilinecek hoş bir tad olması açısından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.