Blog

Makrome Anahtarlık Nedir?
15 Ekim 2019

Bebekler için yapılan özel günlerde en çok tercih edilen hediyelerden biri bebek magnetleri. Hem ucuz olması hem de hızlı ulaşması onuda daha cazip kılıyor. Ev süslemelerinde en çok tercih edilen buzdolaplarının vazgeçilmez süsleri olarak hoş bir anı oluyor. Sizde bebeğiniz için özel gününde onun ismine özel bebek hediyelikleri arıyorsanız bebek magnetleri tam size göre olabilir. Bebek magnet çeşitleri hakkında bilgi almak veya ürünleri görmek için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bebek Magnetleri İçin Tavsiyeler
14 Ekim 2019

Bebekler için yapılan özel günlerde en çok tercih edilen hediyelerden biri bebek magnetleri. Hem ucuz olması hem de hızlı ulaşması onuda daha cazip kılıyor. Ev süslemelerinde en çok tercih edilen buzdolaplarının vazgeçilmez süsleri olarak hoş bir anı oluyor. Sizde bebeğiniz için özel gününde onun ismine özel bebek hediyelikleri arıyorsanız bebek magnetleri tam size göre olabilir. Bebek magnet çeşitleri hakkında bilgi almak veya ürünleri görmek için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Tohumlu Kalem Nedir?
13 Ekim 2019

Son yıllarda insanoğlunun doğaya verdiği zararlar gözle görülür hale gelmeye başladı. Bilinçsizce atılan atıklar doğa üzerinde çok büyük etkiler oluşturduğundan birey olarak bir şeyler yapmak zorundayız. Bu amaçla doğaya çok ufak da olsa, tohumlu kalem çeşitleri ile katkıda bulunmaya amaçlıyoruz. Tohumlu kalemler hem çocuklar hem de gençler için çevreye ve bitkilere karşı bir bilincin oluşmasına neden olacağı düşüncesindeyiz. Her gün biraz daha kötüye giden dünyamız ve çevremiz için bilinçlerin oluşmasına neden olacaktır. Peki nedir bu tohumlu kalem?

Lavanta Kesesi Nereden Alınır?
01 Ekim 2019

Lavanta insana hoş gelen yoğun kokusu ve sağlık için birçok faydasıyla bilinen bir bitkidir. Hoş ve aromatik kokusundan dolayı, kozmetik, ilaç ve yemek endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüzyıllardır kullanılan bu kadim bitki doğallığın simgesi haline gelmiştir. Zamanla kokusunun güzel olması ve uzun süreli kalıcı olması nedeniyle insanlar tarafından güzel kokmak amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. İlerleyen yıllarda dolaplara ve kıyafetlerin arasına girmeye başlamıştır. Kıyafetlerin mis gibi kokmasını sağlamak, evin bir köşesinde hoş kokusu ve güzel görüntüsü nedeniyle lavanta kesesi çeşitleri çıkmaya başlamıştır.

İlginç Gelin Çiçeği Modelleri
14 Şubat 2019

Baharın yavaş yavaş kendini göstermesiyle, caddelerde korna çalan düğün konvoylarının sesini duyar gibiyim. İki farklı karakterin hayatını birleştirdiği o mutlu gün ne de güzeldir. O günün planları aylar, belki de yıllar öncesinden yapılmıştır. Düğünün yapılacağı mekan, düğün konsepti, gelinlik, damatlık, gelin çiçeği, gelin arabası, fotoğraf mekanı, davetiyeler... Tüm ayrıntılar tekrar tekrar gözden geçirilir. Tek istenen, hayallerdeki gibi bir evliliktir.

1 Yaş Doğum Günü Partisi İçin Öneriler
14 Şubat 2019

Onu elinize ilk aldığınız daha dün gibi, ne kadar da çabuk geçti zaman. Şimdi neredeyse ilk yaşına basacak. Sayılı günler kala sizi ilk yaş günü için büyük bir telaş sarmaya başlamıştır. Bebeğiniz için en önemli anlardan biri hiç şüphesiz. Davetlilere neler sunacağınızdan tutun da, onları karşılayacak 1 yaş panosu, masa üzerinde yer alan parti malzemeleri, tabaklar, bardaklar, peçeteler, çatallar, pipetler ve dahası… Bebeğiniz için nasıl 1 yaş doğum günü konsepti belirleyeceğiniz, şimdiden sizi düşündürüyordur. Bunları düşünürken bir de dükkan dükkan dolaşıp, zevkinize ve bütçenize uygun ürünleri aramak gerçekten çok zordur. Zaman kaybetmek bir yana daha iyiyi bulmak için harcanan çaba da cabasıdır.

Sünnet Davetiyesi ve Modelleri 2019
10 Şubat 2019

Her anne ve babanın hayali erkek çocuklarına gösterişli bir sünnet düğünü yapmak istemektedirler. Nede olsa erkekliğe ilk adımı atan çocuk için be özel ve hususi günü en güzel şekilde kutlamak anne ve baba adaylarının en büyük isteklerinden. Sünnet ve mevlüt yapanlar, sünneti duyurmak için misafirlere dikkat çekici sünnet davetiyesi göndermektedirler. Simler ve özel karakterle dolu boncuklarının eksik olmadığı davetiyeler de kısa bir not ve çocuğun, anne ve babanın isimleri yer almaktadır.

İsimli Bebek Kapı Süsü Online Satış
10 Şubat 2019

Bebeklerin doğumundan önce güzel bir karşılama partisi ve bebeğin gelişine yönelik çeşitli hazırlıklar yapılmaktadır. Bebek kapı süsü de dikkat çeken tasarımları ile bu karşılama partisi ve bebek hazırlık için yapılan süs eşyaları arasında yer almaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan ve bebeğinizin ismin yer aldığı bu ürünler hastane odasının kapısına bebeğiniz doğduktan sonra da bebek odasının kapısına koyularak uzun yıllar saklanabilmektedir.

Erkek Bebek İçin 1 Yaş Doğum Günü Konsepti Fikirleri
09 Şubat 2019

Anne ve baba olamanın tadına yeni varmış çiftler için ilk yılda unutulmaz anlar vardır. Doğumundan sonra mevlüt ve hoşgeldin için özel günler ve etkinlikler daha yeni kutlanmışken bir de bakmışsınız bebeğiniz nerdeyse 1 yaşına basmış bile. Yaklaşan doğum günü için hazırlık yapmak gerek. Heleki erkek bebek için 1 yaş doğum günü konsepti fikirleri daha da zordur. Çünkü kızları allayıp süslemek kolay doğadaki nerdeyse her rengi uydurabilirsiniz. Aklınıza onlarca fikir bile gelebilir. Ama erkek bebekler için durum biraz farklıdır.

1 Yaş Hediyelik Seçimi İçin 9 Öneri!
08 Şubat 2019

Yeni doğan bebekler anne ve baba için çok heyecan verici. Bebek için yapılacak hazırlıklar ihtiyaç listesi ve bunların alınması ve ilk yaşına kadar geçen süreçte biraz yorucu ama çokda mutlu bir süreci geçirmiş oluyorlar. Doğumdan sonra en büyük etkinlik hiç şüphesiz 1 yaş doğum günü. Bu özel günde harika, bir yaş partisi hazırlamak ve partide dağıtılacak özgün tasarım 1 yaş hediyelik ürünleri iyi seçemk gerek.

12
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.