bebek süsleri

Bebek Süsleri

Bebek doğum, kına, mevlüt, sünnet ve doğum günü etkinliklerinde anı olarak dağıtılan bebek süsleri, şekerlemelerden, çikolatadan, kokulu sabun ve lavantadan oluşuyor. Sevimli ambalajlarla tamamlanan bebek süsleri, yenebilir ürünlerin yanı sıra yenmeyen aranjmanlardan da hazırlanabiliyor.

Doğum günleri ve bebeklerin özel günleri için bebek süsleri ve hediyelikleri seçilirken öncelikle bebeklerin cinsiyeti göz önüne alınıyor. Kız ve erkek için farklı modeller tasarlanırken bebeğinizin cinsiyetine ve zevkinize göre seçiminizi yapabilir, tasarımları bebeğin isim ve fotoğraflarıyla bebek süsleri modellerini kişiselleştirebilirsiniz.

Bebek Süsleri Hediyelik

Bebek mevlütleri için hazırlanan erkek bebek süsleri genellikle mavi, beyaz, yeşil gibi renklerde hazırlanırken kız bebekler için pembe, turuncu gibi renkler tercih ediliyor. Bu ürünlerde ambalajlarında hasır dokumalar, renkli kağıtlar ve kurdeleler bulunuyor. Dilerseniz ambalajlara günün anısına notlar ekletebilir, magnet ve davetiye gibi eklentilerle bebek süsleri paketini zenginleştirebilirsiniz.

Farklı zevk, ihtiyaç ve bütçelere göre bebek süsleri hazırlanabiliyor. Bütçenize uygun çeşitler magnet hazırlatabilir, hazırlıkta kullanılan parti malzemeleri kaliteden ödün vermeyen ancak daha uygun fiyatlı ürünlerden seçebilirsiniz. Çoklu alıma uygun olan bebek süsleri renkli sepetler içinde ikram edebilir veya davetiye ile beraber davetlilere posta yoluyla iletebilirsiniz. Siz de Mevsimbahar.com vasıtasıyla siparişinizi çevrimiçi olarak verebilirsiniz. Çocuğunuzun anılarını bebek süsleri ile süsleyecek tasarımlarla kutlamanızı bir şölene dönüştürebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6
Toplam 153 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.