bebek magnetleri

Bebek Magnetleri

Yeni doğan bebekler için hazırlanan kutlama günün de misafirlere verilmek için hazırlanan hediyelikleri hem kalıcı hem de şirin birer hediye olmaktadır. Çerçeve şeklinde hazırlanmış içerisine bebeğin resmi yerleştirilerek sunumlar hazırlanmaktadır. Bebek hediyelikleri tercih edilerek bozulma, zarar görme durumlarının da önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Renkli ve sevimli görüntüleriyle yeni doğan bebeler için dağıtabilieceğiniz özel ürünler heyecanlı annelerin kararsız kalmasına neden olmaktadır. Bunun yanında bebek çikolatası da tercih edilen ikinci seçenektir. Çikolata kâğıtları ve paketi üzerinde bebeğin isim ve soy ismi yer almakta bu durum anne babayı duygulandırmaktadır.

Farklı tasarımlara sahip bebek hediyesi çeşitleri ile bütçeyi sarsmadan göze ve estetiğe hitap ederek annelerin istediklerini yapmasını sağlamaktadır. Bebek arabası, kundak, gazoz kapağı açacağı gibi şaşırtıcı tasarımlar da bulunmaktadır. Bütünlük sağlamak için magnetlerle bebek kapı süsü benzer minyatür şeklinde de tercih edilebilir.  Ayna, tül ve keçe detaylarının bir araya getirilerek oluşturulduğu şık özgün tasarım ürünler evin ve bebek odası kapısının önüne asılmaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 ... 6 ... 10
Toplam 271 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.