Bebek Magnetleri

Yeni doğan bebekler için hazırlanan kutlama günün de misafirlere verilmek için hazırlanan bebek magnetleri hem kalıcı hem de şirin birer hediye olmaktadır. Çerçeve şeklinde hazırlanmış magnet içerisine bebeğin resmi yerleştirilerek hediyelikler hazırlanmaktadır. Bebek magnetleri tercih edilerek bozulma, zarar görme durumlarının da önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Yeni Doğan Bebek Magnetleri

Renkli ve sevimli görüntüleriyle yeni doğan bebek magnetleri heyecanlı annelerin kararsız kalmasına neden olmaktadır. Bunun yanında bebek çikolatası da tercih edilen ikinci seçenektir. Çikolata kâğıtları ve paketi üzerinde bebeğin isim ve soy ismi yer almakta bu durum anne babayı duygulandırmaktadır.

Ucuz Bebek Magnetleri

Farklı tasarımlara sahip ucuz bebek magnetleri ile bütçeyi sarsmadan göze ve estetiğe hitap ederek annelerin istediklerini yapmasını sağlamaktadır. Bebek arabası, kundak, gazoz kapağı açacağı gibi şaşırtıcı tasarımlar da bulunmaktadır. Bütünlük sağlamak için magnetlerle bebek kapı süsü benzer minyatür şeklinde de tercih edilebilir. Ayna, tül ve keçe detaylarının bir araya getirilerek oluşturulduğu kapı süsleri evin ve bebek odası kapısının önüne asılmaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.