Bebek Hediyelikleri

Bebek Hediyelikleri

Bebeklerin özel merasimleri için de şekerler hazırlanmaktadır. Bebek hediyelikleri üzerinde anne ve babaların tercih edeceği tüm tasarımlar o günün anlamını, önemini ön plana çıkarmaktadır. Böylelikle anne ve babalar o güne özel istediği tasarımla günü kutlayabiliyor. Bebek hediyelikleri için kese veya şişe tasarımı isteyen müşteriler için ekstradan ayrıcalıklar sağlanıyor.

Bebek Mevlüt Hediyelikleri

Bu ayrıcalıkların en başında şekerlerin lezzeti ve şişeye uygun bir görüntüye sahip olmasıdır. Tüm bunların yanı sıra bebek hediyelikleri olarak verilen şeker ve bebek çikolatası lezzeti o günün akılda bırakabilecek bir damak tadına ulaştırmaktadır. Birçok müşteri bu şekerleri sadece özel günlerde değil, normalde de kullanmak istemektedir. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de fiyatının uygun olması ve lezzetidir.

Bebek Doğum Hediyelikleri

Bebek hediyelikleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi sevimli ayıcıklar şekeridir. Bebek şekeri ayıcıklı olması bebeklerin özel günleri için uygun olarak görülmektedir. O günü en güzel şekilde temsil edecek olan sevimli ayıcıklar konsepti anne ve babaların gönlünü çalabilmek için yeterli özelliklere sahiptir.

Bebek Hediyelikleri Magnet

Hoş geldin bebeğim adlı bebek hediyelikleri ise yeni doğmuş bebekleri için tasarlanmıştır. Bu şekerlerin iki farklı rengi bulunmaktadır. Kız çocukları için pembe, erkek çocukları için de mavi bir renk tasarımı oluşturulmuştur.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14
Toplam 383 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.