bebek doğumunda misafirlere verilen hediyeler

Bebek Doğumunda Misafirlere Verilen Hediyeler

Bebeğinizin doğumu, hayatınızın en özel anlatından biri. Eminiz bebeğinizin doğumunu kutlamak için birçok misafir kapınızı çalacaktır. Misafirler geldiğinde onları eli boş karşılamak olmaz. Gelen misafirlerinize bebek hediyelikleri ve bebek süsleri vererek onlarda da güzel bir hatıra bırakabilirsiniz. İşte bebek doğumunda misafirlerinize verebileceğiniz en güzel bebek hediyelikleri alternatifleri sizler için derledik.

bebek şekeri modelleri yeni

Bebek Şekeri

Bebek hediyelikleri denildiği zaman akla ilk olarak bebek şekeri geliyor. Klasik bir hediyelik örneği de olsa bebek şekerleri hala oldukça popüler. Özellikle karton ambalajları farklı renkler ve desenlerde olan bebek şekeri modelleri oldukça hoş bir hediye olarak işlevini yerine getiriyor. Hem de karton kutuda olan bu şekerlerin size maliyeti de oldukça az oluyor. Bebeğinizin cinsiyetine göre pembe ya da mavi bebek şekerlikleri tercih edebilirsiniz. Eğer bu klişeden uzak durmak istiyorsanız, metal kutulu doğum günü şekerimiz ile fark yaratabilirsiniz. Kavanozun içerisindeki şekerler de bir başka seçeneğiniz olabilir. Şekerler bittikten sonrası saklanmaya değecek kadar güzel bir hediye olur.

kişiye özel bebek çikolatası

Bebek Çikolatası

Şekere muadil olarak çikolatayı tercih edebilirsiniz. Çikolata çok yaygın bir bebek hediyelikleri arasında değil. Genellikle kız istemelerde akıllara geliyor çikolata. Ancak bebek doğumunda misafirlere verilen hediyeler konusunda farklılık isteyenler tarafından tercih ediliyor. Şık metal kutular içerisindeki bebek çikolataları görüntü olarak göze, tat olarak da damağa hitap ediyor. Ayrıca çikolataların metal kutu içerisinde servis edilmesi sayesinde çikolataların erime riskinin önüne geçiliyor. Metal kutunun üzerine bebeğinizin adı yazılacağından da size kalacak çok tatlı bir hatıra oluyor. Her bir çikolatanın üzerinde de bebeğinizin ismi yazıyor olacak. Bizce çok iyi bir fikir, ne dersiniz?

bebek magnetleri kuğu

Bebek Magnetleri

Bebek hediyelikleri arasında en çok tercih edilenlerden biri bebek magnetleri. Buzdolaplarımızın üzerini süsleyen birçok magnetin içerisinde muhakkak bir tane bebek magneti vardır. Eğer siz de bebeğinizin anısını misafirlerinizin evlerinde yaşatmak isterseniz bebek magneti hediyelik olarak seçebilirsiniz. Bu buzdolabı magnetlerinin üzerinde bebeğinizin adını yazdırabileceğiniz gibi bebeğinizin fotoğrafını da bastırabilirsiniz. Bizim size önerimiz fotoğraflı magnetlerden yana. Her baktığınızda bebeğinizin sıcacık gülümsemesini günün herhangi bir anında görebilirsiniz.

el yapımı makrome anahtarlık

El Yapımı Makrome Anahtarlık

Klasik seçeneklerin dışına çıkmak isterseniz, el yapımı makrome anahtarlık çok güzel bir hediye olacaktır. Bebeğinizin adını ahşap isimliğe bastırarak en özel misafirleriniz ve yakınlarınıza bu anahtarlığı hediye edebilirsiniz. Ayrıca şık kutusunun içerisinde kuru çiçeklerle beraber bu el yapımı anahtarlık hem fresh hem de hoş bir görüntü sunuyor. Anahtarlığın herkese lazım olduğunu ve herkes tarafından kullanıldığını da göz önünde bulundurduğumuzda, bebek doğumunda misafirlere verilen hediyeler tercihlerinizin arasında mutlaka olmalı.

lavanta kesesi hediyeleri
Lavanta Kesesi veya Şişesi

Farklı farklı renk ver desenlerde lavanta kesesi modelleri… Eğer vereceğiniz hediyenin misafirlerinizin işine yaramasını istiyorsanız, lavanta keseleri minik ve şirin bir hediye olarak görevini yapacaktır. Birbirinden güzel desenli keseler ile hem bebeğinizin anısını yaşatabilir hem de misafirlerinizin evine mis gibi lavanta kokuları salabilirsiniz. Eğer bebek hediyelikleri olarak lavanta kesesi tercih etmek istemezseniz, lavanta şişesi de aklınız da bulunmalı. Adeta denizden gelen bir şişeymiş hissi uyandıran bu minik lavanta şişeceklerinin misafirlerinizi mutlu edeceğinden eminiz.

kokulu sabun hediye
Kokulu Sabun Hediyelikleri

Son zamanlarda yeni yeni popüler olan bir hediye alternatifimiz var: Kokulu sabun. Sabun aslında sürekli kullandığımız bir ürün ancak sabunun hediyelik olma fikrine henüz alışkın değiliz. Ancak aklınızdaki sıradan sabunu silip yerine süslü ve şirin bir sabun getirin. Bu sabunun sarılı olduğu kabın üzerinde çok güzel desenler olacak. O desenlerin üzerinde de bebeğinizin ismi yazacak. Vermiş olduğunuz bebek hediyelikleri de kullanılabilir bir hediye olacak.


Kokulu Taş


Sizlere önerebileceğimiz bir diğer hediyelik ise kokulu taşlar. Birbirinden güzel şekillerde olan bu kokulu taşlar misafirleriniz için çok güzel bir hediye olacak. İstenilen yerde biblo gibi kullanılabilecek olan bu kokulu taşlar bebek ayakkabısı şeklinde, bebeğinizin fotoğrafının olduğu bir çerçeve halinde, vosvos araba formunda yıldız ya da emzik şeklinde olabilir.

Bebek doğumunda ziyarete gelen misafirleriniz için seçeceğiniz hediye hangisi olursa olsun, bu hediyenin oldukça özel olduğunu unutmamalısınız. Çünkü bu bebek hediyelikleri ufak dokunuşlar ile bebeğiniz için kişiselleştirilmiş olacak, çünkü üzerinde bebeğinizin adı yazıyor olacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.