Bebek Doğum Davetiyesi Pembe Annelik Heyecanı 10 Adet

Ürün Kodu : BCD-D54
Fiyat
:
37,50 TL
Planlanan Teslimat
:
05.10.2022
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Bebek Doğum Davetiyesi Pembe Annelik Heyecanı 10 Adet Açıklama

  Aşağıda yer alan sizler için hazırlamış olduğumuz bilgilendirme videosunda bebek davetiyesi ve zarfları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bebek davetiyelerinin boyutları renkleri ve nasıl göründükleri hakkında merak ettiğiniz sorular için hazırlanmış içeriği izleyebilirsiniz.

  Bu bebek davetiyesini istediğiniz etkinlikte kullanabilirsiniz. Dilersiniz bebeğinizin doğumunu haber veren bir davetiye olarak. Dilerseniz bebeğinizin mevlüdü için kullanabilirsiniz.
  Bebek davetiyesi ölçüsü: 14x20 cm
  Siparişinizi ister zarfsız olarak, isterseniz de zarflı olarak verebilirsiniz.
  Görseldeki 5 farklı renkli zarftan birini seçebilirsiniz. Zarflar arasında fiyat farkı yoktur.
  Sipariş verirken "Lütfen Davetiye Metnini Giriniz" bölümüne istediğiniz davetiye içerik ve metinlerini yazmanız gerekmektedir. (Örn: kişi isimleri, anne-baba isimleri, mekan, il-ilçe, saat, yazılmasını istediğiniz davet sözleri v.s. )
  Davetiyeler 10'lu paketler halinde satılmaktadır. Örneğin 1 adet siparişinize 10 adet davetiye, 2 adet siparişinize 20 adet davetiye, 3 adet siparişinize 30 adet davetiye gönderilecektir.
  Satın alınan davetiye modeline istenen bilgiler yazılarak görsel hazırlanır. Whatsapp veya mail yoluyla müşteriye gönderilerek onayı alınır. Daha sonra davetiye basım işlemine geçilir.
  Müşteriden davetiye onayı alınmadan üretime geçilmez.
  Bebek davetiyesi o mutlu anın arkadaş eş dost tüm herkes ile paylaşılmak istenen özel anların bildirilmesine kullanılmaktadır. İsterseniz doğum öncesinde ya da doğum sonrası yapacağınız bebek mevlüdünüzü bildirmekte kullanabilirsiniz. Anne adaylarına kalan bebekleri için bu çok özel anı ölümsüzleştirmek. Yıllar sonra o anı hatıra olarak paylaşmak.

  Ürün Özellikleri
  Renk
  :
  Pembe
  Ürün Çeşidi
  :
  Zarflı, Zarfsız
  Ürün Ölçüsü
  :
  14 x 20 cm
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.