Bebek çikolatası seçenekleri

Bebek Çikolatası Seçenekleri

Bebek çikolatası doğum öncesinde yapacağınız özel günlerde, doğum sonrası hastane odasında gelen misafilerinize, yine doğum sonrası mevlütte, sünnet düğününde, 1 yaş doğum günü partisinde.. Daha birçok kutlamlarda kullanabilirsiniz. Size özel metal kutusunda bebeğenizin yada hediye etmek istediğiniz bebeğin isminin baskılı olarak gönderildiği metal kutusu ve yine bebeğin isminin olduğu etiketli bebek çikolatası yer almaktadır. Bu çikolatalar gelenler için ufak tefek ikramlardır. Bebek çikolatası gerek doğum öncesi etkinliklerde gerekse doğum sonrası hastane ziyaretlerinde, mevlütlerde ve 1 yaş partilerinde dağıtmak artık bir gereklilik. Aslında gelen misafirleriniz için daha ucuz ve basit bir çözüm.

Buton banner

Bebek çikolatası kutulu olanlar uzun süre saklandıkları için bir hatıra mahiyetindedir. Bu kutuyu bebeğinizin fotoğraflarını yada onlarla ilgili hatıra mahiyetindeki malzemeleri saklayabilirsiniz.

Niçin bebek çikolatası ikram ederiz

Niçin Bebek Çikolatası İkram Ederiz?

Bebek çikolatasının amacı davetlilerin ağzının tatlanmasını sağlayacak ikram olarak verilen hem hoş görünümlü hemde damakta bıraktığı tat ile sizi ziyarete gelenler için hoş bir ikram olacaktır. Aynı zamanda hediye olarak bebek çikoltası tercih edenler gerçekten uygun bir seçim yapmış oluyorlar. Çünkü kişiye özel hediyeler artık revaçta. İsme özel baskılı ve etiketli bebek çikolatası hediyesi ile doğru bir seçimyapmış oluyorsunuz.

Bebek çikolatası gelen misafirleriniz için şık bir sunum. Her ne kadar bebek çikolatası ikram etme geleneği yeni başlamış olsada Türkiye' de ikram olarak her zaman bir tatlı türü kullanılmıştır. Bebek adına yapılan özel hediyelerin yer aldığı çanta ile beraber yada çanta olmadan da davetlilere dağıtılan hediyeliklerle beraber bebek çikolatası da ikram olarak verilmektedir. Kültürümüzde gelen misafirler, davetliler yada ziyaretçilerinize gelenler için ya yemek yada tatlı ikram edilmiştir her zaman. Bu nedenle bebek çikolatası ister doğum öncesinde ister doğumdan sonra, ister doğum gününüzde, isterseniz herangi bir özel günde ikram olarak misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Peki "Nasıl bir bebek çikolatası almak gerekiyor?" İşte bu sorunun cevabıda yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Bebek çikolatası nasıl olmalı

Bebek Çikolatası Nasıl Olmalı?

Çikolatalar bir çok anne adayı tarafından sıkça tercih edilmekle beraber onlar tarafından çokça beğeniliyor. Bu kadar çoksevilmesinin nedeni aslında bu küçük ikramlıkların hem tad olarak hem de görüntü olarak oldukça tamin edici olması. Bunun yanında bebeğin ismine özel olması bir diğer neden. Bebek çikolatasında kullanılan çikolata markasının yıllardır bu işte en iyilerden biri olması ve daima taze ürünün gönderiliyor olması bir diğer neden. Ayrıca yeni nesil süsleme şekli olan pleksi de bebek çikolatası modellerinde ikinci en çok tercih edilenler arasında. Görsel olarak baskıdan daha iyi olmasının yanında fiyat olarak biraz daha yüksek olması onu ikinci plana iten nedenlerdendir. Ne nedenle olursa olsun pleksiyi herzman tercih edenler olmuştur. Bebek çikolatasında tasarım en önemli unsur. Bu yüzden seçeceğiniz çikolata özgün bir tasarıma sahip olmalıdır. Bununla beraber kullanılan renkler ve tonların uyumu da onu çekici yapan nedenlerdendir.

Erkek bebekler için genelde mavi ve lacivert ağırlıklı olan etiket ve kurdela süslemeleri mevcuttur. Gemi dümen yıldız bulut gibi pleksi isimli bebek çikolatası çeşitleri de vardır. Kızlarda ise pembe, mor ve pastel renk ağırlıklı tonlar hakimdir. Ama siz ben kendimi pembe ve mavi renk seçmekte kısıtlamam diyorsanız. Birbirinden farklı birçok model ver renk seçeneği mevcut.

Hangi bebek çikolatası seçenekleri mevcut

Hangi Bebek Çikolatası Seçenekleri Mevcut?

Erkekler için denizci teması olmazsa olmalardan biri. Lacivert ana rengi ve kırmızı ile uyumlu olarak denici teması işlenmiştir. Bebebeğinizin ismine özel olarak hazırlanabilir. Resimli seçeneği de mevcuttur. Uykucu ayıcık erkek bebekler için en çok tercih edilen karakterler arasında. Bunların yanın da kovboy ve makinalar temalı bebek çikolatası modelleri de mevcuttur. Uçan balon sevimli kahramanlar hayvanlar alimeninde karakterleri de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kız bebekler için de seçenekler birbirinden değişik. Hem süslü hem renkli birçok model var. İçlerinden en çok tercih edilen bergüzar ve nazenin adlı iki tema en çok tercih edilenler. Yine flamingo, çiçekler, unicorn yani bozynuzlu at, güller, kuğu bunlardan bazıları. Ek olarak hem erkek hem de kız bebekler için deniz altı, lunapark, yaz, dondurma ve uçan balon bebek çikolatası seçenekleri da mevcuttur.

Bebek çikolatası seçenekleri düşünüldüğünde aradığınız renk ve temaya göre birçok çeşit mevcut. İsterseniz parti malzemleri ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Yani 1 yaş doğum günü partisinde 1 yaş temanız ile uyumlu çikolata dağıtabilirsiniz. Hem de masanızda birbiri ile uyumlu ürünler yer alır. Tercih sizin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.