Bebek Çikolatası Nereden Alınır?

Bebek Çikolatası Nereden Alınır?

Yeni bir hayata "merhaba" diyecek bir bebek bekliyorsunuz. Onun için tüm hazırlıkları aylar öncesinde yaptınız. Yenidoğan ihtiyaçları olarak zıbın, battaniye ve alt açmalardan krem ve şampuanlara, hastane çantası hazırlıklarından emzirme ürünlerine kadar birçok şeyi ayrıntısına kadar düşündünüz.
Peki ya bebeğinizin hastane doğum odası hazırlıkları? Bu hazırlıklar genellikle son zamana bırakılır. Baştan çok önemsenmez "ne gerek var" diye düşünülür fakat doğum yaklaştıkça annenin içini kaplayan heyecan ile bebeği için en iyisi ve en güzel hazırlığı yapma isteği ağır basar. Hele ki ilk bebek ise bu istek kat be kat artmış ve ihtiyaca dönüşmüştür. İşte tamda bu burada artık hastanede gelen misafirlere sunumda, mevlütlerde hısım akrabalarınıza sunabileceğiniz, vazgeçilmezler biri olan bebek çikolatasını unutmamak gerek.

Bebek Çikolatası Fiyat Ne Kadar?

Bebek çikolatası fiyatları neye göre belirlemiş buna dikkat edilmelidir. Öncelikle çikolatanın iyi bir markadan olması sağlık ve lezzet açısından ön planda olmalıdır. Daha sonra çikolatanın kutusu olarak kullanılan malzeme de fiyatını belirlemekte etkendir. Ahşap, metal ve karton kutularda haliyle fiyat farklılığı olmaktadır. Çikolata bittikten sonra hemen kutusunu atacaksanız karton, bebeğinizin minik hatıralarını içerisine koyup saklayacaksanız ahşap ve metal kutulu bebek çikolataları tercih edebilirsiniz. Şunu unutmayın ki ahşap kutuların fiyatları her zaman daha yüksektir.
Fiyat belirlemede bir diğer kriter de çikolataların ve kutusunun üzerine yapılan baskı vetasarım kalitesidir. Eğer hoşgeldin bebeğim tarzında hazır baskılar olacaksa fiyatları daha makuldur. Fakat kişiye özel isimli veya fotoğraflı baskı istiyorsanız fiyatlar farklılaşmaktadır. Burada da önemli olan tasarımın özgünlüğü ve kalitesi olmalıdır. Yıllardır süregelen klasik pusetli görsellerinden artık vazgeçebilirsiniz. Çünkü işini çok kaliteli yapan ve çok özgün tasarımlara yer veren firmalar mevcut. Bu firmaların birbirinden farklı onlarca modelde kaliteli tasarımları bulunuyor. Eğer isme özel bir tasarım yaptırıyorsanız tasarımın da size özel olması kadar güzel birşey yoktur. Heryerde karşınıza çıkan sıradan tasarımlardan uzaklaşıp daha sıradışı tasarımları tercih edebilirsiniz.Bebek Çikolatası Fiyat Ne Kadar?

Bebek Doğum Çikolatası Nasıl Olmalı?

Hastane odalarında en çok ihtiyaç duyulan şey gelen misafirlere ikramlık olarak sunulacak seçeneklerdir. Bu seçeneklerde ise en başta bebek çikolatası gelir ve en çok tercih edilen odur. Bebeği ilk kez görmeye gelen misafirlerin ağızlarını tatlandıracak yegane şey bebek çikolatasıdır. Sadece hastaneye gelen misafirler için değil, daha sonra evinize gelen eş-dost yakın akraba için de ikramlık olarak kullanabileceğiniz bebek çikolatası, tatlı bir alternatiftir.
İsme özel bebek çikolatasını yalnızca doğacak bebeğiniz için değil, hamile olan yakın bir arkadaşınıza da doğum hediyesi olarak götürebilirsiniz. Arkadaşınız bebeğinin ismine özel bir hediye ile karşılaştığında ne kadar mutlu olacaktır. Son dönemlerde isimli hediyeler diğer hediyelere göre çok daha fazla ilgi görüyor. Siz de yakın çevrenizin en özel gününde isme özel isimli bebek çikolatası götürerek onları mutlu edebilirsiniz.Bebek Doğum Çikolatası Nasıl Olmalı


Bebek çikolatalarında ahşap, metal ve karton kutu seçenekleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen model metal kutulu olan ürünlerdir. Hem kutu üzerine bebeğinizin isim veya fotoğrafını baskı olarak yaptırabilirsiniz hem de çikolatalar bittikten sonra kutuya bebeğinizin hatıralarını koyarak yıllar boyunca saklayabilirsiniz. Bu yönleriyle metal kutu diğer kutulu çikolata çeşitlerine göre daha fazla rağbet görmektedir. İsimli bebek çikolatası sipariş vermek çok basit bir işlem. Siz de alışılmışın dışına çıkarak bebeğinizin ismi veya resmi ile hazırlanmış tasarımları da tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem misafirlerinizle mutluluğunuzu paylaşmış hem de bebeğinizin ismini onlara hatırlatmış oluyorsunuz.Bebek Çikolatası Modelleri Nelerdir

Bebek Çikolatası Modelleri Nelerdir?

Bu kategoride çok çeşitli modeller bulunmaktadır. Çarşıda gördüğünüz herhangi bir dükkanından dökme çikolata alabileceğiniz gibi, internet ortamından online olarak da bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İnternetten vereceğiniz sipariş, web sitesinin güvenilir olması dahilinde, zaman kaybınızın önüne geçecektir. Evinizde veya işyerinizde bilgisayar veya telefonla anında vereceğiniz siparişle hem dışarıya çıkıp dükkan ve mağazalarda gezerek yorulmamış olacaksınız hem de zaman tasarrufunuz olacak. Üstelik Türkiye'nin her yerine sipariş gönderen web siteleri sayesinde çok daha fazla seçenek incelemiş ve farklı fiyatlarda tercih yapma imkanı bulacaksınız. Mesela yaşadığınız ilde bu tür hediyelik çeşitleri pek fazla bulunmuyor. Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa gibi büyük illerde seçenekler her zaman daha çeşitlidir. İnternet aracıığıyla Türkiye'nin neresinde olursanız olun dakikalar içerisinde verdiğiniz siparişiniz birkaç gün içerisinde kapınıza kadar teslim ediliyor. Bundan daha kolay ve güzel ne olabilir ki!
Eğer bebeğinizin ismine özel yaptırmak istemiyorsanız tabiki dökme çikolataları tercih edebilirsiniz. Fakat son yıllarda çok revaçta olan bir trendi takip etmek ve bebeğinizin ismini ya da fotoğrafını sevdiklerinize göstermek istiyorsanız kişiye özel olarak hazırlanan bebek çikolatası modelleri siparişi vermeniz çok daha kalıcı bir hatıra olacaktır. Kimbilir belki de çikolatayı ikram ettiğiniz sevdikleriniz, eskilerde olduğu gibi, bebeğinizin resmiyle hazırlanmış bebek çikolatasının ambalajını saklamak isteyebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.