Banner

Her yıl doğum kutlamaları için hazırlanan minik sürprizlerden biri de doğum panosu olmaktadır. Annelerin mutlaka yaptırdıkları bu panolar yıllarca saklanacak hoş birer süs şeklinde tasarlanmaktadır. Banner üzerine renkli kurdele veya iplerle bebeğin adı yazılmaktadır. Bebek panosuna ise, doğum saati ve tarihi, boyu ve kilosu gibi bilgiler işlenerek el emeği kanaviçe şeklinde hazırlanan çeşitleri bulunmaktadır.

Takvim yaprağı gibi özel tasarım olan ve ya alt alta bilgilerin renklendirilerek hazırlandığı doğum panosu modelleri arasında seçim yapmak zordur. Şerit halinde ip ve mandallarla resimlerin bir araya getirilerek oluşturulduğu panolar doğum günü süsleri olarak da kullanılabilir. Mükemmel bir kompozisyon ile hazırlanmış süsler enerjik bir hava yaratmanızı sağlamaktadır.

Anne ve babaların en duygusal günlerinden biri de bebeklerinin 1 yaş doğum günü olmaktadır. Misafirlerin ve ailenin ilgi odağı bebeğiniz için bugün her şeyin mükemmel olmasını isterler. Anneler 1 yaş doğum günü konsepti için birçok tema içinden seçim yapmak zorundadır. Temalar birçok çeşitde olabilir. Sevimli hayvan karakterli, süper kahramanlar arabalar, lunapark, atlı karınca, denizci, unicorn, Flamingo, çiçelkli ve dahabirçok temayı sitemizde bulmanız mümkün. Seçeceğiniz kosenpte göre sisimlik afiş bekirleyebilirsiniz .

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.