Balonlar

Partilerin vazgeçilmezleir arasında yer alan nalonlar üzerine istenilen yazılar yazılabiliyor. Balonlar renk alternatifi birden fazla olduğundan dolayı anne ve babalar kolay bir şekilde tercih yapabilmektedir. Balonlar yanı sıra parti malzemeleri arasında peçeteler de bulunmaktadır. Peçetelerin mavi ve pembe renkleri yeni doğacak olan çocuğun cinsiyetine uygun tasarlanmıştır. Bu tasarımın yüksek kalite standardına sahip olması fiyatını etkilememektedir.

Rakam Balonlar

Balonlar 1 rakam folyo balon altın ve gümüş renk seçenekleir mevcut aynı zamanda metalik renk balonlar da en çok tercih edilenler arasında. Partilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan balonlar dışında bir diğer önemli başlıkda, gelen misafirlerinize dağıtacağınız hediyelikler. Bunlar bebek şekeri olarakta bilinen Kraft, şişe ve karton gibi alternatifleri bulunmaktadır. Bu alternatifler arasında en çok şişe tasarımı tercih edilmektedir.

Renkli Balonlar

Kahve şişesi bu tasarımda kullanılıp, şişenin üzerine isim yazılabiliyor. Şişenin birden fazla seçeneği bulunduğundan dolayı içindeki şekerleri de seçebilmek mümkündür. Balonlar arasında onlarca alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifler sayesinde her müşteri kendine göre bir seçim yapabiliyor.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.