Ahşap İsimlik

El işçiliği ile yapılan ahşap boyamada hem desenli hemde sade tasarımları ile dikkat çekiyor. Özel tasarım mdf malzemeden yapılan bu ürünler önce 3 boyutlu programlar sayesinde derinlik verilerek hazırlanıyor. Daha sonra cnc makinelerinde kesilerek ham halini alıyor. Daha sonra ise temizlenerek boyama için soraya alınıyorlar. Kolay yada zor işçiliğine göre verilen emek değişebiliyor. Desenli ve figürlü baskılar daha farklı bir yöntem ile yapılmakla beraber sade olanlar el emeği ile boyanıyor. Daha sonra bir süreliğine kurumaya bırakılıyor.
Mdf malzeme yani tahta ile yapılan ürünler ömürlük olarak kulanılıyor. Hem özel günlerde masaların üzerine kullanılabilinirken, hem de sonrasında aynı makrome anahtarlık gibi evde vitrin yada odanın özel bir köşesinde süs olarak kullanılabiliniyor.
Sizin ve kullanım amacınıza göre bebeğiniz için yada nişan söz gibi özel günlerde hatta evlenirken bile hatıra olarak dekor amaçlı kullanabileceğiniz bir üründür. Uzun süre dayanıklıdır. devrilmeden ayakda durabilir. Böylelikle masa, vitrin yada dekor amaçlı istediğiniz herhangi bir düz zeminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı lavanta kesesi gibi yıllarca saklayabilirsiniz. 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.